Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair ha 5 órát késik a gép...

Ryanair ha 5 órát késik a gép az hogy bujhat ki ilyen ostoba ürüggyel a kártérítés alól?

Figyelt kérdés
Londonból utaztam haza Ryanair, 5 órát késett a gép. Kártérítésért folyamodtam hisz az ő hibájuk miatt lekéstem a vonatot. Mikor bejelentettem az angol nyelvű ügyfélszolgálaton a kárigényem akkor az volt a válaszuk hogy "nem volt ilyen nevű utasok".
2018. szept. 11. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy tévedtek te pedig hagytad.
2018. szept. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elég könnyen igazolhattad volna a beszállókártyáddal :)
2018. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Ryanair maga nem ad kártérítést, akkor ilyen és hasonló cégek fognak:

[link]


Hisz EU-s szabály, hogy akinek több mint 3 órát késett a gépe, az minimum 300 euró kártérítésben részesül.

Nézelődj szét a többi ilyen oldal között is, mert némelyik több vagy kevesebb hasznot vesz le.

2018. szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írd be hogy flight delay és kiadja őket google-ben. Amit linkeltem az pont nem jó, mert 25% + VAT...
2018. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ha megmondod az utazás adatait, akkor látniuk kell az utasok listáját. Szerintem a Ryanair ügynöke volt béna. Sokszor szerencsétlen diákokat képeznek ki nagyon hanyagul, aztán betanulási idő nélkül nyomják őket egyből a tanfolyam "elvégzése" után a mély vízbe.


Tudom, mert ott dolgoztam.

Amúgy telefonon kerested őket, vagy chatben?

2018. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mármint az utasok listáját is az adott járatra, és a te vásárlásaidat is, szóval valamit elnézett.
2018. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tavasszal el sem inditotta Ryanait a járatunkat, és 150€+ költségünk volt miattuk, és még az ügyvédes kártérítést is vissza utasították, hogy nem az ö hibájuk volt, pedig azz összes többi ilyen járat elindult...
2018. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!