Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Stewardesseknél van felső...

Stewardesseknél van felső magassághatár, vagy csak alsó?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak az alsó határral találkoztam, de felsővel nem. Pedig elvileg annak is kell lennie. Ti tudtok róla esetleg? Köszönöm előre is. :)
2018. szept. 15. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Van hat, 190cm
2018. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Olyan 10 ezer méter körül.
2018. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van. Mert bizonyos magassag fölött nem férne el a gepen. Vhol olvastam, de nem tudom, hol.


Nagyon sok kritériumnak kell megfelelni egy utaskisérőnek.

2018. szept. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a legtobb legitarsasagnal min 150 cm, max 190cm a hatar.

De a minimum magassagnal azt is nezik, hogy milyen magasra tud felerni a stewie keze. Mindegy ha megvan a minimum magassaga, ha nem eri el a felso polcok ajtajat, hogy becsukja, akkor sajnos nem veszik fel. Ez nagyobb gepeknel lehet erdekes.

2018. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én elég magas vagyok, szóval inkább a másik véglet miatt féltem. :D Még csak fontolgatom, hogy 2-3 éven belül megpróbálom, mert elég sok nyelvet beszélek és egy neves légitársaság talán meg is fizetné ezt. :)

2018. szept. 17. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!