Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tartós élelmiszert, fűszereket...

Tartós élelmiszert, fűszereket, magvas élelmiszert szállíthatok kézipoggyászban?

Figyelt kérdés

Holnap repülök Magyarországról Hollandiába WizzAir-rel. Elsőbbségi beszállást vásároltam, így felvihetem a kézipoggyászt és egy kisebb táskát, viszont a személyes holmimmal a fél táskám sincs tele. Anyósom két hónap múlva hozna néhány dolgot, de arra gondoltam, elvinném most, ha lehet.

Dióbelet szeretnék vinni, fűszerkeveréket, amit ott nem kapni, néhány gyógyszert ill. a maradék egy adagos poros kávéimat.

Szerintetek ezzel mehetek simán vagy számíthatok ezek miatt kellemetlenségre?



2018. szept. 18. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom nem ipari mennyiséget viszel, úgyhogy semmilyen kellemetlenségre nem kell számítanod emiatt.
2018. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tegnap utaztam repülővel szintén Európán belül, hoztam mindenféle fűszert, homoktovisport, argán olaj, utifumaghéj, spirulina por, kókuszpehely és hasonló dolgokat, nem volt gond vele. Miert hoztam? - mert 1 hónapra jöttem.
2018. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!