Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülés fülfájással?

Repülés fülfájással?

Figyelt kérdés

A kérdésem, hogy fülfájással repült már valaki?

Fülfájásom van. Már 1 hete. Nyomásérzés, be van dagadva, sajog, lüktet,fáj. Voltam vele háromszor is orvosnál- Mindhárman azt mondták, hogy nem tudják mi a baj, mert ez nem középfülgyulladás. A dobhártya tiszta.. Nemrég kenetet vettek, még várok az eredményre. Az orvos szerint ez a fülfájás eltarthat 3-4 hétig is. Gyógyszert csak ecettartalmú fülsprayt kaptam, és mondták, hogy szedjek fájdalomcsillapítót mellé. 5 hét múlva repülők Vietnámba. Ha nem múlna el, akkor mire számíthatok repüléskor ?


2018. okt. 13. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
fájdalomra sok sok fájdalomra
2018. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt, olyan érzés volt, mintha víz lenne a fülemben. Háziorvos elküldötf fül-orr gégészetre, hogy ki kell mostni, ott közölték, hogy nem kell, és semmi baja a fülemnek. Azóta ha megfázom mindig ez van, már nem megyek bele orvoshoz, 2 hétig nagyon rossz, de elmúlik. Egyszer pont repülnöm kellett ebben az időszakban és oh anyám... Fent minden oké volt, leszállás után viszont mintha egy nagyon vastag fal mögül hallottam volna mindent. Az extra a dologban, hogy csak az egyik fülemre. Olyan praktikák mint orrfújás nyitott szájjal csekély mértékben ugyan, de segített. Ez átszállásnál volt, a következő leszállás után már nem emlékszem hogy olyan rossz lett volna.
2018. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fel és leszálláskor jobban fájhat, de nem törvényszerű
2018. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Eustach kürtöd van begyulladva, vagy bedugulva. Nézesd meg, nem egy rossz fog okozza-e.
2018. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nincs rossz fogam, rendszeresen járok fogászatra. De az orvos is kérdezte,ahogy a torkom is egészséges.

Még mindig nem javult még most is nyomásérzés, nyilalló fájdalom van.

2018. okt. 14. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!