Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az online check-in kötelező...

Az online check-in kötelező miután megvettem a repjegyet? (Ryanair)

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 12:52
 1/7 A kérdező kommentje:
nem teljesen értem az online check-in funkcióját. helyet már foglaltam, amit engedett a rendszer egy 35A betűjeles helyet, illetve 8-euros priority csomagot is vásároltam
2018. okt. 28. 12:54
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Egy dolog, hogy megvetted a jegyet, és más a check-in. A check-in azt jelenti, hogy bejelentkezel, azaz azt mondod: itt vagyok, megjöttem. Az online check-in nem kötelező, de elönyös. Becsekkolhatsz otthonról, a hotelből és a reptéren nem kell sorba állnod, hanem mehetsz egyenesen a biztonsági ellenőrzésre. He a reptéren csekkosz be a sorálláson kívül egyes légitársaságok meg is taxálnak.
2018. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Nem kötelező, de a reptéren 17ezer forint reptéri check-in díjat számol fel érte a Ryanair, úgyhogy ajánlott :)

Attól hogy van jegyed egy járatra, még nincs beszállókártyád, nem tudod feladni a csomagod, nem tudsz bemenni az utasbiztonsági ellenőrzésen és nem tudsz felszállni a gépre.

Egyébként a Ryanair gépei 33 sorosak, csak szólok.

2018. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
35A? Én úgy tudom 33 sorosak a gépek! Becsekkolni így is úgy is kell. Ez egy "kényelmi" opció, hogy ne a reptéren kelljen.
2018. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez a 17ezer forintos pluszköltség akkor igaz vagy nem?


Ha kényelmi opció akkor elvileg nem kellene, hogy legyen pluszköltség ha egyébként nem check-in-olok be.


Egyébként Laudamotion, de a Ryanair ügyfélszolgálat azt mondta, hogy ugyanazok a szabályok vannak mindkettőre, online check-in-nél is. Poggyásznál is stb.


Tudom erre is rákérdezhettem volna, belinkelt egy rossz minőségű videót, azt se lehetett teljesen látni hogy mire kattint a tutoriált tartó személy, több ember dislike-olta, mint kedvelte :D ..

2018. okt. 28. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Mi lenne ha a weboldalukon tájékozódnál?

Elég világosan le van írva: Airport check-in fee: €55 / £55

Ezt akkor kell kifizetned, ha nem checkoltál be online és a reptéren a pultban teszik meg helyetted.

2018. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nyilván azért kérdeztem meg itt, mert ott nem kaptam választ, csak egy rossz minőségű videót, amit többen kevesebben tartottak hasznosnak, mint az ellenkezőjének. Próbáltam viccesre fogni, ezzel utalva arra, hogy ettől még nem vagyok ideges, hogy a légitársaság egy normális videót nem tud csinálni. :)


Hasonló kedvességet kívánok nektek az életben, mint amit itt kiontotok magatokból.

2018. okt. 29. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!