Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Novemberben/decemberben hova...

Novemberben/decemberben hova utaznátok külföldre 4 napra?

Figyelt kérdés

Marokkó, Tunézia, Spanyolország? Esetleg Egyiptom?

Kb. 100-140 ezer Ft-om lenne rá.



2018. okt. 28. 13:51
 1/6 anonim válasza:
Én biztos,hogy Spanyolországba.
2018. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Spanyolországba. Marokkó nekem nagyon tetszett, de Marakesh 5 óra repülővel, 4 napra nem éri meg odamenni. Vagy Rómába, de oda bármikor :)
2018. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Mivel a keresztény ünnepkör közeleg, szerintem érdemes ilyen országba utazni, mert advent idején több helyi kulturális sajátossággal találkozhat az ember. Ezért mondanám inkább Spanyolországot.
2018. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Marokkó vagy Spanyolország, mert mindkettőben vannak olyan városok, ahol simán el lehet töltetni négy napot és könnyen elérhetőek. Tunézia annyira nem nagy szám, Egyiptomba meg viszonylag drága eljutni, ha nem valamelyik tengerparti turistarezervátumba mész, ahol egyébként semmi érdekes nincs.
2018. okt. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Személy szerint kb 30 olyan célt tudnék felsorolni ahova elmennék akkortájt, ha lenne épp időm.

De a kérdés nem az, én hova mennék, hanem az, hogy te hol keresl és miképpen, hogy egyetlen értelmes gondolatod nincsen a célt illetően?

2018. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Spanyolország Gibraltári részére pl. Málaga. Az idő nem rossz akkor még, a látnivaló meg önmagáért beszél.
2018. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!