Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tapasztalt már valaki olyat...

Tapasztalt már valaki olyat hogy más információt küld a Wizzair az indulás előtt emailben a foglalásról - különösen a poggyászra vonatkozóan - mint ami a foglalásban ill beszállókártyán van?

Figyelt kérdés

Direkt csinálják hogy a bizonytalanokkal még befizettessenek inkább ezt-azt?

Először foglaltam Wizzairnél - pont most az újabb nagy poggászmizéria közepén - enyhén szólva nem nyugodtam meg, hogy minden rendben lesz holnap.



2018. okt. 31. 08:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg elárulod, hogy milyen információt küldött neked a WizzAir?
2018. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyen problémám.

Mit írtak? Miben más ez, mint ami a visszaigazolásban volt?

Nemcsak egy általános tájékoztató e-mail-t kaptál, amiben olyan is van, ami nem rád, a konkrét foglalásodra vonatkozik?

2018. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A foglalásban és beszállókártyán múlt hétről a kis kézipoggyász van (40*30*22cm) + 1 feladott 10kg poggyász.


Erre a mai emlékeztető emailben (XXX számú foglalása: fontos információk a poggyászról)a korábbi variációra emlékeztető 55*40*23cm kézipoggyász és nincs feladott poggyász feltüntetve.


Lehet hogy ez az email egy nagyon általános téjékoztató, semmi köze a tényleges foglalásomhoz?

Szoktatok ilyet kapni?

Rááadásul mégcsak nem is frissítették mióta megváltoztak a szabályok???

2018. okt. 31. 10:42
 4/12 anonim ***** válasza:

Nov. 1-től változnak a szabályok - szerintem ez okozhat Nálad is problémát.

De azt írod, a foglaláson és a beszállókártyán van 10 kg-os feladott poggyász - ez lesz a helyes már holnaptól.

2018. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hogy érthetőbb legyen (előző vagyok):

nov. 1-től csak a kisméretű poggyász vihető fel (40*30*22cm), a nagyobbik, az 55 cm-es feladott poggyászként mehet csak - kivéve, ha elsőbbségi beszállást veszel.

2018. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, én is így értettem a szabályokat (foglalás, beszállókártya szinkronban), csak ezt a mai (félre)tájékoztató emailt nem értettem miért is....
2018. okt. 31. 11:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a #1 vagyok. Úgy tűnik nem fejtettem ki elég világosan, hogy sokat segítene az email értelmezésében ha szó szerint bemasolnad a tartalmát.
2018. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3: De ez egy tájékoztatás? Általános infók?

Vagy bele van írva, hogy ez rád vonatkozik?

Hát tényleg segítene a pontos email. (persze személyes adatok nélkül)

2018. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A foglalási kódommal jött az email - íme alább - azt vártam volna, hogy valós tartalommal, de ebben a formában csak spamként kezelem...

Nyilván nem jó ami itt van, csak érdekelt volna, hogy szokott-e mindig ilyet küldeni Wizzair utazás előtti napon és vajon mennyire korrekt a tartalma...


Kedves XY!

Biztos benne, hogy minden holmija belefér majd a poggyászába? Vásároljon feladott poggyászt, és elkerülheti, hogy magasabb díjat kelljen fizetnie a repülőtéren.


A foglaláshoz az alábbi poggyászokat adhatja hozzá:


• 20 kg-os feladott poggyász (méret: 171 × 149 × 119 cm)

• 32kg-os feladott poggyász (méret: 171 × 149 × 119 cm)



Foglalási kód: XXXXXXXX


A szállítható poggyászok (Budapest - 2B terminál XXXXX):


Utas Útvonal Kézipoggyász Feladott poggyász

XY Odaút 1 / 55 × 40 × 23 cm

Visszaút 1 / 55 × 40 × 23 cm



Információ a poggyászra vonatkozó szabályokról

2018. okt. 31. 15:37
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem kérdés. Ha a foglaláskor vásároltál feladandó poggyászt, és ez benne is van a visszaigazolásodban, akkor van.

De lépj be és látni fogsz mindent pontosan.

2018. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!