Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Air China vélemények?

Air China vélemények?

Figyelt kérdés
Azoknak a véleményére vagyok kíváncsi akik már repültek velük, nem pedig hallottak/olvastak róluk. A kérdésem igazából arra irányul, hogy milyen a fedélzeti ellátás illetve mekkora a lábtér?
2018. nov. 13. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mi utaztunk vele amikor Thaiföldre mentünk. Akkor még turista osztályon. Elégedettek voltunk vele. Stewardessek nagyon kedvesek, segítőkészek. A kaja finom, ehető volt. Pont itt történt velem, hogy vacsoránál kétféle ételből lehetett választani. Csirkés, vagy halas. Én csirkéset rendeltem, de mondták, hogy elfogyott. Mivel nem szeretem a halat, így nem kértem vacsorát. Alig telt el 2 perc, jött vissza a stewardess, hogy sikerült szerezni csirkéset nekem, mert nem szeretnék ha nem vacsoráznék. Szóval aranyos volt. Lábtérről a következőt tudom írni.

Én 160 cm magas vagyok. Nekem bőven kényelmes volt- A férjem 190 cm..Neki már érintette a térdét az előtte lévő ülés. De ennek ellenére kényelmesnek találta.

2018. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!