Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nyers sütőkolbászt vihetek-e...

Nyers sütőkolbászt vihetek-e feladott poggyàszban Budapest-Eindhoven Wizzair járaton?

Figyelt kérdés
Még nem vittem soha és ez lenne az egyik kívánság kint élő ismerős részèről. Utána olvasgattam, elvileg engedèlyezett bizonyos mennyisègben talán, de nem vagyok benne biztos és érdekelne ha valaki tud pontosabb infot, hogy ne kerüljek emiatt kellemetlen helyzetbe. Előre is köszönöm.

2018. nov. 16. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

A repülés szempontjából vihetsz, de csak a feladott poggyàszban. Majd a kábítószer-szaglászó kutya megkergül tőle. A komolyabb akadály a célország vámszabályzata: mennyi nyershúst enged behozni Hollandiába ? Szerintem semennyit, de ennek nézz utána.

Ha tényleg semennyit és a holland kutyák is megérzik a csábító szagot, akkor nagy bajban vagy.

2018. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod. Igen, megfordult ez is a fejemben, úgyhogy ez most kimarad majd. Szép estét :)
2018. nov. 16. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Áhh , tilos de ha lehetne kisütve sem vinnék , pár okádás vagy több gond nem ér annyit .
2018. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%

Technikailag szerintem vihetsz.

A kérdés inkább eszmei, meddig tart a jó ízlés, és honnan magyar paraszt a magyar paraszt?

2018. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami tuti, hogy nyers húst tuti, hogy nem lehet csak úgy az országok között vinni. Repülön meg ugye ez sokszor ki is derül.
2018. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
EU-n belül lehet vinni, nincs korlátozás.
2018. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!