Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mikor érdemes megvenni a...

Mikor érdemes megvenni a repjegyet egy jövő július-szeptemberi útra? Ugye lesz még olcsóbb a jelenlegi áránál?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy két hónappal az út előtt, keddi napon a legolcsóbbak a repjegyek, de már be vagyok zsongva, minél előbb le szeretném foglalni. :D Csak jelenleg nagyon drága. A Skyscanner "legolcsóbb dátum" funkciója alapján akár 140.000 is lehet, de az én dátumaimra jelenleg 400.000 körül van (egész rugalmas vagyok, csak a júliusi odaúthoz és a szeptemberi visszaúthoz ragaszkodom). Néztem Brüsszelből, Milánóból, Londonból, Berlinből, és Párizsból is, jelenleg mindenhonnan drága.

Ha esetleg a kérdés szempontjából az is számítana, hogy hova, egyébként Mexikóról van szó. Teljesen mindegy, hogy melyik város, melyik régió, csak Mexikó legyen.



2018. nov. 18. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani, de ha szokott lenni 140 és most 400, akkor én biztosan nem venném meg ennyiért. Figyelni kell az árakat, akciókat folyamatosan.
2018. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
skyscannerren beköveted az összes lehetséges dátumot és naponta csekkolod. Ahogy lesz egy elfogadható ajánlat vedd meg. Ez a 2 hónappal előtte dolog baromság- Arra várni nincs értelme. A repjegy árát egy dolog befolyásolja, hogy éppen mennyire fogynak a jegyek. A hétköznapi dátumok általában olcsóbbak de ott is vannak kivételek.
2018. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Az edreams.com-on érdemes nézni. Én évente 1-2-szer járok Mexikó és Magyarország között, mindig az edreams-en nézem, de meg szoktam nézni az egyes légitársaságok ajánlatait is külön az adott légitársaság honlapján, mert néha úgy a legolcsóbb (United, AA, Aeromexico, Delta, KLM, British, Lufthansa, Iberia). Kb 6 hóval az út előtt el kell kezdeni nézegetni, előbb nem érdemes, mert - hacsak nincs vmi szuper akció - a 6 hón túli árak mindig a legmagasabb kategóriába esnek. Én pl márciusban megyek, a jegyárak júliusban még az egekben voltak, de októberben szuper áron vettem.

Ha pedig belefér egy reptéren alvás, akkor érdemes a LOT légitársaság Bp-NYC vagy Bp-Chicago jegyét megnézni, majd a következő napra nézni a United vagy az AA (American Airlines) honlapján egy NYC-Mexikóváros (esetleg Cancún), vagy egy Chicago-Mexikóváros (esetleg Cancún) jegyet. Sőt, ha Cancún az úticél, ilyen megszakított módon nézhetsz az AA oldalán Bp-Philadelphia majd pedig Philadelphia-Cancún jegyet is.

2018. nov. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. nov. 25. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!