Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanair légitársaságga...

A Ryanair légitársaságga utazom holnap, az MO-n nem kapható, Kamagra potencia növelő zselét át fogják engedni a biztonsági kapun? 4 adagnyi csak, saját használatra . (nem csempész célra)?

Figyelt kérdés

2018. dec. 1. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A zselét bele kell tenni az átlátszó nejlonba, egyébként szerintem igen, mert az, hogy forgalmazni nem lehet, nem jelenti azt, hogy birtokolni sem, ráadásul a biztonságra sem veszélyes.
2018. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az xray mindenképpen észreveszi?
2018. dec. 2. 07:02
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Mindenképpen legyen nálad a használatia a zselének, mert ha nem ismerik akkor nem tuti, hogy átengedik.

A másik, hogy a célországban ismerik-e a zselét, mert ha ott tiltott, akkor ott viszont már problémád lehet belöle.

2018. dec. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszolat, és ha esetleg nem felel meg a ki ti előírásoknak akkor legfeljebb kidobatják?
2018. dec. 2. 07:52
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Én már rengetegszer vittem át a reptéri ellenőrzésen, sosem volt gond belőle. Egy kis zacskóban vannak gyógyszereim abban van benne. Mivel nem éri el a 100 ml-t, átvihető. Nem kábítószer, tehát nem kötözködhetnek miatta.
2018. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem köthetnek bele, ha nem nagyobb 100 ml-nél
2018. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jojo91 válasza:
Mi lett az eredmény? Én holnap utazok és ugyanez lenne a kérdésem.
ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!