Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A feladatt csomag hogyan...

A feladatt csomag hogyan működik (2 különböző légitársaság között) Laudomation és Ryanair között? 1 óra 10 percem lenne átszállni Londonban, ez elég lehet?

Figyelt kérdés

#Wizzair #Ryanair #Laudamotion
2018. dec. 15. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
90%-ban eleg lesz, de izgi lesz. :) Nekem mar volt olyan, hogy erkezesnel 40 percet kellett varnom a csomag elokerulesere. Egy nagyobb, sok terminalos repteren meg ha eltevedsz, bukta.
2018. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 tegyük fel, kb 30 perc mire előkerül a csomagom, viszont azt a csomagot a maradék 40 percben lesz időm feladni, biztonsági ellenőrzésen átmenni kb 10 perc alatt? (mert ugye van arra példa, hogy 30 perccel az indulás előtt gate closes :( )
2018. dec. 15. 20:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez az extrem eset, ha te is 30 percig varsz a csomagra, az mar izgi lesz. :)
2018. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem veszed meg a jegyet a teljes útvonalra? Ha újra fel akarod adni, akkor tuti nem lesz elég az 1 óra 10p. Ha a légitársaságokra bízod, hogy intézzék egymás között, akkor necces, de elég lehet.
2018. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

A 4-es jól irja vedd egybe a jegyet. Ha a jegyeket külön veszed meg csak szivás lenne, főleg ha késés is van.


(u.i Bár ez inkább csak troll kérdés: Ugyanarról a reptérről indul a másik gép? :D)

2018. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Az az egy ora 10 perc a gyakorlatban 40 perc se. A gep indulasa elott 30 perccel felszallni mar nem fogsz tudni. A 40 percbol lejon az a 4-5 perc, amivel nem pontosan indul a gep, es meg az a 8-10 perc amig egyaltalan lejutsz a geprol (es utana meg at kell setalnod a csomagos reszre). En ilyen rovid atszallasi idovel olyan repteren sem szoktam jegyet venni, amin rutinos vagyok, nincs csomagom es egyben van a jegy.
2018. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A válasz: Nem elég !
2018. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem lesz elég. A fapadosok rendszeresen késnek, a csomag soká jön meg. Csomag nélkül is necces, de csomaggal ki is kell menned, majd újra be, tehát szerintem ez nem fog összejönni.
2018. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!