Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az alábbi esetben olcsóbb 3...

Az alábbi esetben olcsóbb 3 repjegy ha együtt veszem meg (átszállás), mint külön? (Budapest - Nairobi) (Air France)

Figyelt kérdés

Az lett volna a tervem, hogy Párizsba elmegyek fapadossal olcsón, de a kereső az első átszállása is Air France-t ír Bp-Párizs közé. És ha kiveszem ezt a keresőből, akkor se sokkal olcsóbb a jegy, mint a teljes ár.


Valakinek volt már tapasztalata ezzel kapcsolatban? Hogy kb 3x szállt át, és felesleges volt lespórolni az első ,,kanyart'' ami nekem a Bp-Párizs lenne. Párizsból már muszáj lennék Air France-val menni a következő helyre. De egyébként külön is rákerestem a jegyekre, és lehet, hogy rossz keresőfelületet használok, de nem ugyanaz az ár jött..


2018. dec. 16. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem transzfer géppel mész vagy is külön külön veszed meg a jegyeket, akkor rengeteg idöt kell hagynod az átszállásra.

Ha egyben veszed meg a jegyet, akkor ha az egyik gép késik akkor a másik gép vagy megvár vagy felraknak a köv gépre. Ha külön veszed meg senkit nem érdekel miért késted le a gépet.

2018. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kis hanyada a jegynek a bp-parizs air france-al, azert nem dragabb jelentosen igy, hogy tobb embernek megerje vegig veluk repulni, bevallalni +1 atszallast, ez mindig igy van. Ez mindig igy van, legolcsobbnak a keresok kidobjak BP-X-Y 3 atszallasos lehetosegeket, felcsillan a szemed, hogy akkor X-be mesz fapadossal es jo olcso lesz, de nem. :D
2018. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat!


#2 Igen, tényleg felcsillant a szemem, hogy ,,lespórolom'' a Bp-Párizsi útat, de miután kivettem se volt sokkal olcsóbb.. (Főleg azért, mert tisztában vagyok azzal, hogyha valaki csak úgy utazik, hogy Budapest Párizs, air france-szel, az meglehetősen több pénz, önmagában (!), így viszont, (többszöri)átszállással tényleg elenyeszőnek tűnik

2018. dec. 16. 16:38
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 köszi! Ebben azért nem voltam biztos, mert valahol itt a gyakori-n olvastam, hogy pl az USA-ban nem pakolnak át, de ezek szerint ha egy légitársasággal megyek végig, ők átpakolnak mindig (?). Ezt jó tudni!! köszönöm szépen.


Egyébként akkor is átpakolnának ha egyben veszem meg az összes jegyet? (De az egyik nem Air france lenne, hanem Kenya airways?) A 2 légitársaság kooperálja egymással az átszálló utasokat (és azok feladott csomagjait?), egyébként a kereső felület ad erre lehetőség, hogy különböző légitársaságoknál vegyek átszálló jegyeket (egyben)

2018. dec. 16. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A Kenya Airways-es opcióval az a gond, hogy ha késik a gép, màrpedig gyakran késik (személyes tapasztalat, négyszer utaztam velük, négyszer késtek, így pl ültem egy éjszakàt a Nairobi reptéren, ès este 9 helyett hajnali 5-re értem Mombasàba) akkor nem fognak àtpakolni a következő gépre, csak ha együtt vetted.

Egyébként jó kis légitàrsasàg a Kenya Aw, de ha külön veszed a jegyet akkor érdemesebb tényleg 5-6 óràt vagy többet hagyni az àtszàllàsra.

2018. dec. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!