Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A nemzetközi repülőjegy...

A nemzetközi repülőjegy kereső oldalak közül melyik a legolcsóbb ázsiái utazásokhoz?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van egy last minute nevű oldal ott egész olcsón találtam járatokat bárhová a világban (persze csak elméletben, nem vettem meg őket :D )
2018. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Óriási különbségek nincsenek, nézz szét a legnagyobbakon (expedia, momondo, travelpapa, skyscanner, edreams stb.)
2018. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. írd már be az oldal nevét. kösz

2. Én találtam 1.5- 2 x különbséget

2018. dec. 30. 14:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyanarra a járatra láttál ekkora különbséget?
2018. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem a járat ugyanaz, hanem az úticél, de igen.
2018. dec. 30. 14:28
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

A járat nem lehet ugyanaz ha más az úticél... a cég lehet ugyanaz...

Basszus ha Bp-ről Egerbe vagy Nyíregyházára mész az se ugyanannyi atól függetlenül, hogy vonatozol a Keletiből!! -.-

2018. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A nemzetközi repülőjegy kereső oldalaknak nincs ráhatása az árakra. Azok csak keresnek az egész világon és eléd tárják azt amit találtak. Tehát nem egy nemzeti repülőtársaság honlapján keresel (British, Lufthansa, Finnair, SAS), hanem egy mindezeket átfogó, jegyár-összehasonlító oldalon, mint:

[link]

[link]

[link]


Ezek bizonyos dátumra megadott utak közt keresnek, pl. ha neked ápr. 10-ére kell, lehet hogy egy egyébként olcsó légitársaságnak (pl. Norwegian) éppen aznap nincs járata, ezért felsorol mindenkit akinek van és ár szerint mutatja be - elől a lególcsobb.

2018. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nézz körül bármely repjegy kereső oldalon, ahol az összes légitársaság ajánlatát megtalálod (pl. repjegy.hu, bravofly, pelikán stb.), nézd meg melyik légitársaság számodra a legszimpatikusabb árban és menetrendben, majd vedd meg a ltársaság weboldaláról a jegyet. Egyrészt, mert az irodák valamennyit még rátesznek plusszban a jegyre, mint saját szervidíj, másrészt pedig mert már egyre több légitársaság külön díjat számol fel az utazási irodák által értékesített jegyre, így akár pl egy Lufthansa jegynél tízezrekkel olcsóbb lehet a jegy a LH weboldalán, mint egy utazási iroda honlapján.
2018. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

kiwi.com

egész jó kereső és nem is rak rá sokat, és még az illúziót is megkapod, hogy garantálják a csatlakozásokat.

2019. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy "kereső", közvetítő cég soha a büdös életben nem tudja garantálni a csatlakozást.

Valóban csak "illúziót" kapsz, garanciát csak a légitársaság (csoport) adhat.

Bármennyire is megbízható a Kiwi, ha probléma van kiutazol Brno-ba?

2019. jan. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!