Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A wizzairnél miért csak...

A wizzairnél miért csak márciusig látom a jegyeket?

Figyelt kérdés
Még ezután kerülnek feltöltésre a jegyek? Szerettem volna megnézni július-augusztus környékére repülőjegyet a kanári szigetekre, de csak márciusig van. :/
2019. jan. 4. 13:54
 1/9 mrsztp08 válasza:

Szia,


Elvileg október végéig látnod kellene. Legalábbis jelenleg addig van kint.

2019. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom nincs meghirdetve a menetrendjük arra az időszakra, aminek több oka is lehet. Ezek egyike az, hogy esetleg nem is repülik a nyári menetrendben azt az útvonalat, de az is lehet, hogy valamilyen belső vagy külső megállapodás meg hiányzik ahhoz, hogy elkezdhessék hirdetni a járatokat.
2019. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felesleges lenne most nezni, majd majusban lesznek olcsobbak.
2019. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem találsz jegyet, az azért van mert nincs oda járat. Ilyenkor mehetsz átszállással, vagy mehetsz máshova.

Egyébként elgondolkodtál már rajta, mi a francnak repülsz el valahova 6 órát, 4000 km-t nyáron, amikor oda ősztől tavaszig megy kultúrember?

2019. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Miert is lett lepontozva érvek, indoklás nélkül a válaszom? Nem óvoda ez, bâsszátok meg...
2019. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen elgondolkodtam!És rájöttem, hogy azért, mert én akkor szeretnék menni, illetve mivel csak nyáron van 2 napnál több szabadidőnk egyhuzamban, ezért nekünk nyáron oldható meg. :D Mert nem szombat-vasárnapra szeretnék menni.
2019. jan. 5. 11:45
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit, még azt sem, aki nem adott rendest választ.

Egyébként a kanári-szigetek valamelyikére van időpont, van, ahová nem repülnek ezek szerint nyáron. De a szigetek közt lehet közlekedni, úgyhogy akkor megoldva. :)

2019. jan. 5. 11:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nem látsz mert oda nem járnak március után. Vannak olyan helyek ahova csak télen járnak.
2019. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem bántásból, de nyáron csak a lúzerek mennek a Kanárira. Az átlagember pedig képes az év közben szakítani 5-8 napot egy rendes utazásra. Például novembertől márciusig. Mert oda akkr érdemes menni... Ja, és ha csak a wizzairt nézed, sosem jutsz el oda.
2019. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!