Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair-nél pontosan mennyi...

Ryanair-nél pontosan mennyi csomagot is lehet vinni?

Figyelt kérdés

Nincs sok tapasztalatom Ryanair terén, most először repülök velük a basic csomaggal, viszont tudom,hogy utóbbi évben többször is válzoztattak,szigorítottak.

Nem teljesen tiszta,hogy pontosan mennyi csomagot vihetek magammal. Google a barátom,de közben mégsem,ahány oldal,annyiféle információ.

Ebben szeretnék most egy kis eligazítást kérni: Basic csomaggal mennyi cuccot vihetek ? Legutóbbi értelmezésem szerint mindössze 40x25x20 csomagot, de közben olyat it láttam,hogy e mellé még egy hátizsákot is hozzácsaphatok. Melyik a helytálló info, ha nem elsőbbségivel megyek ?



2019. jan. 13. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

[link]


A Ryanair oldalán lévő infó a helytálló.

Plusz egy csomagot akkor vihetsz, ha elsőbbségivel utazol.

2019. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És ezt a kis méretű táskát (esetemben edzőtáska lesz), lemérik,hogy pontosan akkora-e, vagy csak szabad szemmel döntik el,hogy mehet-e ?
2019. jan. 13. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ez változó. Jobb a megadott keretekben maradni, mert ha nagyobb most már nem a beszállásnál veszik el, hanem csattoghatsz vissza a becsekkoló pulthoz, ott nem kevés pénzért feladod aztán újra security és társai, aztán ha úgy fogod ki le is késed a gépet. Szóval nem érdemes ezzel szórakozni. Ha kell a plusz hely 6 euró a priority, vagy 8 euróért hozzácsapsz egy feladott kabin méretű poggyászt és akkor abba meg rakhatsz olyat is ami carry-on-ba nem mehet.

2019. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Legjobb ha rám hallgatsz mert első kézből tudom hogy igenis nézik a csomagot. És akinek nagyobb annál nincs irgalom!

2019. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Végül biztosra mentem,és hozzáadtam elsőbbségit (2x3500ft)

Majd helyben is rákérdezek,hogy pontosan hogy megy ez, ránézésre vagy méréssel.


Várom,hogy mire legközelebb utazzak,már csak egy övtáskát engednek magammal vinni a basic csomagban :')

2019. jan. 14. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!