Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Macerás repülések lennének?

Macerás repülések lennének?

Figyelt kérdés

Páromnak meglepetés utat szervezek Törökországba Antalyába, de vissza fele lesz 3 napunk Isztambulban is, ha már ott vagyunk.

Nem tudom megfizetni a nagyobb légitársaságokat ezért olcsóbb, de kissi bonyolultabb megoldást választanék.

Budapestről Antlyába Pegasussal mennénk.

Antalyából Isztambulba AtlasGloballal.

Isztambulból Budapestre Turkish-el.

Egyéni tapasztalatokat is szívesen olvasok. Nem nagyon bízom a repjegy kínáló oldalakban egyébként.

Szerintetek ez így h*lyeség lenne?



2019. jan. 14. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2019. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az a kérdés, hogy hülyeség e 3 különböző légitársasággal menni..

Mert megvehetem én csak a Turkishnél az összes jegyet, több szakaszra, 150 ezerért, de abban nincs ülőhelyünk pl.. Pegasusnál meg a közép kategóriás jegy is tartalmaz ülőhelyet +20 kg poggyászt.

2019. jan. 14. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Melyik hónapban mennétek és mennyi időre?

Mekkora lenne az árkülönbség?

2019. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Turkishnel nem fizetos a helyvalasztas (te valasztod appon a helyet) es alapbol 23 kg feladott es 10 kg kezid van :). Egyebkent nem hulyeseg szerintem, ha 3 napot istanbulban lesztek, akkor meg plane mindegy hogy epp melyik gephez mentek ki a 3. nap utan.
2019. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jegyvasarlasrol pedig, mi sokat repülünk Törökorszagban meg Törökorszagbol, kizarolag az adott legitarsasag sajat honlapjat hasznaljuk. İgy en csakis azokat ajanlom.
2019. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem hulyeseg, viszont a Turkish nem fapados vagyis ha one way jegyet veszel az annyiba kerul legalabb mint a return ha nem tobbe. En megneznem Pozsonybol is es Becsbol is a jaratokat. Pl Bp indulas es vissza Becs.
2019. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig a Turkish az ingyenesen helyvalasztos, ingyenes borondos,(ingyenes kajas) a Pegasus nem.


Egyebkent nem hulyeseg..menjetek ugy, ahogy anyagilag a legjobb nektek.

En is a legitarsasag oldalan szoktam venni a jegyeket amugy.

2019. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt olyan utam, ahol összesen 7 különböző társasággal mentem, ebből 4 indiai fapados, ott vettem a jegyeket, ahol a legolcsóbb, aztán így is teljesen oké volt a dolog. Nem kell félni semmitől :)
2019. jan. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, mi is így szoktunk menni sok helyre. A rizikó az benne, hogy egy légitársaságon belül, ha rövid az átszállás és csúszik az első gép, a második vagy megvárja, vagy gondoskodnak az utasról, míg szeparált jegyek esetében így jártál, oldd meg. De a ti esetetekben ez nem fordulhat elő, így hajrá ahogy olcsóbb.
2019. jan. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!