Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a véleményetek az Atlas...

Mi a véleményetek az Atlas Global légitársaságról? Business osztályon utazott már valaki?

Figyelt kérdés
Megbízhatóak? Antalya-Isztambul vonalon repülnék velük.

2019. jan. 14. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, egy a nem tudom hany török legitarsasagbol. Ha epp az a legolcsobb belfoldon, akkor azt hasznaljuk. Arrol nem is beszelve, hogy ez egy olyan rovid utvonal, hogy kicsit hatradolsz, aztan mar ott is vagy, felesleges egyebkent ezert businesst fizetni naluk.
2019. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia, én már repültem ezen a vonalon Pegazussal is, Turkissel is meg ezzel az Atlassal is, de a Turkis volt a legjobb.

Azt te tudod, miért fizettál biznisz jegyet erre az 50 perces útra? Valami szellemi hiányod van vagy eleve így születtél?

2019. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értékes választ!


Téged az meg ne érdekeljen, hogy én miért fizetek a busieness jegyekért. ;)

2019. jan. 15. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nemszeretem hogy ilyen beképzelt paraszt vagy. Nekem sokkal kevesebb pénzem van de valószinüleg több eszem és tehetségem az utazásohoz ha már háromféle repcsivel is megjártam azt a távot.
2019. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!