Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyivel az utazás előtt...

Mennyivel az utazás előtt érdemes megvenni a repjegyet?

Figyelt kérdés
Konkrétan Cagliariba szeretnék utazni idén augusztusban. Amikor még december elején néztük az árakat még lehetett 30 ezerért retúr jegyet venni. De ma már ugyanezért 50 ezret kellene fizetni. Elképzelhető, hogy az ár csökkenni fog még a jövőben, vagy inkább vegyük meg minél hamarabb?

2019. jan. 19. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik légitársaságnál?
2019. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ryanair
2019. jan. 20. 00:09
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem kizárt, hogy lesz valamilyen apropóval akciójuk, de ha ennyire kötött, hogy mikor és hova akartok utazni, akkor semmi garancia arra, hogy jól jársz a várakozással, mert ökölszabály szerint minél előbb veszed meg, annál olcsóbb, kivéve, ha valamiért mégsem úgy alakulnak a foglalások az adott járatra, ahogyan azt a légitársaság rendszere előzetesen számolta. Csakhogy utóbbit nem fogja senki az orrodra kötni. És, mint említettem, lehet, hogy lesz akció, lehet, hogy nem.
2019. jan. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Ha tudod a pontos dátumot,akkor jobb minnél előbb megvenni.

Elég sokszor utaztam a ryanair-el,de olcsóbb sosem lett a jegy.

2019. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fog csökkenni, csak ezt naponta többször kell figyelni. Meg be kell lőni azt hogy mi számít jó árnak. A 30 ezer pl baromi jó ár. Arra le kellett volna csapni, mert lehet hogy lesz olcsóbb is, de azt a szálláson meg tudjátok spórolni mert sokkal több lehetőség volt akkor mint amennyi lesz a következő leárazásnál, meg ugye egyre többen figyelgetik az akciókat és amikor következőnek lesz jó áron már nagyon résen kell lenni és egyből megvenni, mert a rendszer úgy működik hogy ha vesznek 3-4 jegyet, akkor drágul az ár,
2019. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Minél többen foglalnak jegyet az adott járatra,annál drágább lesz a jegy.

Szerintem nincs mire várni.

2019. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze jobb lett volna minèl hamarabb megvenni a jegyet, csak mivel elèg sokan megyünk nem egyszerű ezt összehangolni. Igazából az időpontot rugalmasan tudjuk kezelni, mert július is jó lehet. Csak most mègsem merek foglalni, mert amikor tavaly repültünk Debrecenből Malmöbe, valami nagyon potom pènzèrt vettünk július eleji jegyeket március elejèn, ès ahogyan most nèzem az is elèg drága èpp. Meg nèztem blogokat, ès ott azt mondták hogy 2-3 hónappal a legolcsóbbak fapadosra a jegyek. Szóval most kissé tanácstalan vagyok.
2019. jan. 20. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nincs bevált trükk hogy mikor a legolcsóbb. Nyilván a légitársaságnak az a lényeg hogy tele legyen a gép, mindig pont annyiért adják amennyiért viszik, ha nem fogynak a helyek leakciózzák, de van egy automatikus árazásuk, ami úgy működik, hogy ha elkezdik venni a jegyeket akkor elkezd nőni az ára. Meg amúgy nem tudom mondták-e már, de ha ugyanarról a számítógépről nézed akkor minél többször nézed annál drágább. Érdemes valami árfigyelő alkalmazást beizzítani.

2019. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem még korai megvenni augusztusra.
2019. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem május- június táján érdemes foglalkoznod a kérdéssel.
2019. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!