Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyibe kerül egy Maldiv...

Jonika94 kérdése:

Mennyibe kerül egy Maldiv szigeteki út repulőjeggyel és szállással? Kb 10-12 napra? :

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnénk menni a vőlegényemmel már egy nászúttal egybe kötve meg ott osse kotni az eletunket kettesben, és hogyha esetleg valaki tudna nekem ebben segiteni hogy mégis mennyit kell rá spórolni?! Es hoy erdemes e oda menni ?:) kb 1 évig gyűjtenénk es őrülnék neki ha valaki aki már volt elmondaná az ő tapasztalatát és utazását ! Köszönöm

2019. jan. 23. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
1,5 millio ketotoknek
2019. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát a repjegy az mostanában nem olyan vészes. 200 alatt ki lehet fogni. A szállás vérmérséklet kérdése, van hostel éjszakánként 20 ezer forint körül meg van szuper exkluzív hotel 1 milkó körül is. Az esküvő meg olyan 200 ezernél indul. Szerintem is érdemes egy 1-1.5 milliót minimum számolni.

Az hogy megéri-e azt neked kell eldönteni. Gondolom nem csak hasra ütésre választottad a Maldív-szigeteket, hanem utánanéztél, hogy mi van ott. Nekem csalódás volt. Vannak szép partok, de amúgy dögunalom, meg engem feszélyezett, hogy ha be akartunk menni a városba a feleségemnek mindig fel kellett venni rongyokat, nehogy belénk kössenek. Meg amúgy is nekem totál érdektelen muszlim putri hangulatát keltette. A Seychelle szigetek meg Mauritius jobban tetszett. Több látnivaló, érdekesebb élővilág, meg kisebb tömeg.

2019. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) és a Seychelle szigetek es Mauritius árban hasonlo mint a maldiv?
2019. jan. 24. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi Mauritiuson voltunk nászúton 1,5 milliót költöttünk 14 napra. Igaz "csak" apartmanban laktunk, de bejártuk az egész szigetek, igazi pihenős-aktív nászút volt.

A Maldív-szigetek is kb. ugyanennyire jött volna ki szállodával, de ott fele annyi élményt sem szerezhettünk volna, mint Mauritiuson. Mérlegeljetek, hogy nektek melyik éri meg jobban! :)

2019. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!