Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Magánrepülővel Ukrajnán...

Magánrepülővel Ukrajnán keresztül Oroszba?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy lehetséges e Ukrajnán keresztül bejutni ,valószínüleg illegálisan Oroszországba legalább valamilyen határig ha valaki megkér egy ismerőst hogy vigye át kisrepülőgéppel.
2019. jan. 25. 18:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

észrevennék e ,ha igen mennyi lenne a büntetés,

hány százalék esély van a bukásra stb.

Jár e kitoloncolás stb.

2019. jan. 25. 18:38
 2/11 anonim ***** válasza:
4%

Kunbélának sikerült, szerintem orbánviktornak pedig határozott repülési terve van erre, arra az esetre ha neki is menekülnie kellene.

Szóval igen, lehet.

2019. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

A 'mennyi lenne a buntetes' kerdesre reagalva: az megvan, hogy konkret haborus ovezetbe terveznel berepulni valami random magangeppel, te szerencsecsomag? Nem buntetest kapsz, hanem jon 2 MIG, es leszednek raketaval ugy, hogy hamu sem marad beloled, amit szetszorathatnanak a rokonok temetes helyett.


Idiota...

2019. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nagy örömet okoznál légvédelmi gyakorlathoz!

.

Gondolod, a magánrepülő csak úgy röpködhet a nagyvilágban?

2019. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tereszetesen nemcsak Aeroflot-tal lehet Oroszorszagba utazni. A kisrepulogepet NEM fogjak a MIGek leloni, ne nezzetek mar annyi filmet.

A kis gepeknek a pilotaja folyamatos radio kapcsolatban van az aktualis iranyitokkal, ha a papirok rendben vannak es egyeb hataratlepesi intezkedeseket megtett, akkor siman at lehet repulni egy orszaghatart, viszont leszallni csak azon a repteren van lehetosege, ahol vannak vamtisztek. Ha egy ilyen repteren szall le a kisrepulo, az utasokat (pilotat is) ugyanolyan utlevel/esetleges csomagvizsgalatnak vetik ala, mintha valamelyik nagy nemzetkozi repterre rekezett volna egy menetrendszerinti jarattal.


Mivel a maganpilotak a pilota engedelyuket kockaztatjak (es a repulo elkobzasat) azzal, ha a szabalyokat megszegik, igy kizart, hogy talalsz olyan elvetemult pilotat aki kockaztatja, hogy teged illegalisan atvigyen a hataron.

2019. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

csak elméletileg kérdeztem, kedves utolsó... ha valaki bújdosva illegálisan megkérné egy repülős haverját, hogy ukránból vigye át a határon valamilyen városba és valami mezőn leszálnak, azt kalap kabát. milyen lenne a büntetés vagy mi történne.

valahol olvastam hogy van valami katonasági védőrendszerük is...mit takar ez ...

2019. jan. 26. 09:42
 7/11 anonim ***** válasza:
valahol olvastam hogy van valami katonasági védőrendszerük is...mit takar ez ... a radar mondd valamit?
2019. jan. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
lehet nem veszik észre
2019. jan. 27. 19:18
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"lehet nem veszik észre"

nyilvanvalo hogy nem tudod mi az a radar es hogy mukodik

2019. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

én már nem értek az ilyenekhez...

lehet bokor alatt kéne megpróbãlni.

repulogeppel is jo csak enhogy beindjom a radaruk.

ezért hondoltam éjjel kéne hátha alusznak.

csendben átrepülünk egész moszkváig ott kitalálunk vmi zagyvaságot hátha beveszik ha nem talán bírságot kell fizetni

repulogep magyon jo kisrepulo egqy propelleres elég gyors 40 km/0óra talán nem.veri le rakéta elég magas repül 200 méter talán

2019. jan. 30. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!