Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen repülni? Nagyon félek

Milyen repülni? Nagyon félek

Figyelt kérdés

Aki tapasztalt és sokat repült kérem írjon lenne pár kérdésem!

A jövő hónapban megyek Londonba, nem egy hosszu repülő ut de eddig a nyaralásokat is próbáltuk (Görögország Horvátország fele terelni) repülő nelkul megoldani ugyanis én parázok 22éves vagyok SOSEM ultem repülőn es a hullámvasúton is hanyingerem van! Rettentően felek hogy hanyingerem esetleg hányni fogok a repülőn. Nyugtatnak a barataim hogy abszolút semmi rossz érzésem nem lesz csak kicsit ráz a gép mikor turbulencia van vagy eppen bedugul a fülem. De meghallgatom masok tapasztalatait is, Köszönöm



2019. jan. 26. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%

" Rettentően felek hogy hanyingerem esetleg hányni fogok a repülőn. Nyugtatnak a barataim hogy abszolút semmi rossz érzésem nem lesz csak kicsit ráz a gép mikor turbulencia van vagy eppen bedugul a fülem."


Lehet, hogy lezuhantok. :\

2019. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Akkor ne repülj. Menj busszal
2019. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Repülni szó szerint semmilyen - olyan, mintha állna a gép, nem érzékelhető az előrehaladás. A turbulencia se érdekes, és nem is gyakori. Vegyél be egy Daedalont, legfeljebb kicsit elálmosít, és rá fogsz jönni, hogy semmivel nem extrémebb érzés repülni, mint buszozni. Ez esetben egészen biztosan nem fogsz hányni. Ne hasonlítsd a repülőt a hullámvasúthoz, semmi köze hozzá! Fel- és leszálláskor nyelni kell (cukorkát szopogatni), hogy ne dugoljon be a füled. A reptéren vegyél magadnak vizet, hogy ne legyél szomjas a száraz levegőben, és legyen kardigánod, mert néha hidegre állítják a légkondit.
2019. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkinek más. Eleinte imádtam, ma már inkább rühellem. Különösen a 10-12 órás utaktól borsózik a hátam. Félni nem kell tőle, a legbiztonságosabb közlekedési mód, jóval több embert ér baleset a repülőtérre menet, mint a repülőn. Az utasszállítókon nem nagyon lesz hányingered sem, az max az ilyen cesna féle kisgépeken lesz. A turbulencia nem olyan, mint a filmekben, szinte meg sem lehet érezni. Füldugulásra meg egy hegyi úton is sor kerül, próbálj meg ásítani.
2019. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem olyan, mint a hullámvasút, az már igen komoly probléma lenne :D turbulencia előfordul, ilyenkor ráz a gép, de nem olyan erősen. Az igaz, hogy be kell kötnöd magad, ez azért van, mert ha hirtelen manővert kell végrehajtania a pilótáknak (nagyon ritka az ilyen és akkor sem úgy kell elképzelni, hogy fejreáll a gép), akkor veszélyes lenne öv nélkül, ugyanúgy, mint az autóban.

Vigyél rágót az útra, nekem az mindig segít, ha bedugul a fülem. Bevehetsz egy Daedalont is.

Egyet ne tegyél:NE IGYÁL ELŐTTE! Egyrészt úgy jobb esélyed van egy kiadós hányásra, másrészt megtehetik, hogy ittas állapotban nem engednek felszállni.

2019. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hányinger nem jellemző a repülés során, többszáz repülőút van mögöttem, de még sosem láttam utast hányni, szóval emiatt nem aggódnék. Úgy gondolom te nem a repüléstől félsz, hanem az ismeretlentől, az első után már sokkal könnyebb lesz.
2019. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Repülök évi átlag 50-100k km-t, a világ legegyszerűbb dolga. Nem mindig kényelmes, de London a szomszédban van, ott még olyasmi sem számít, mint a kis lábtér meg ilyenek. Ülsz, kimész mosdóba, olvasol kicsit, aztán leszálltok.
2019. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Repülni valòban semmilyen èrzès.

Èn pedig csodára vártam,amikor először repültem.

Nincs mitől fèlned,mert nem erezni semmi èrdekeset...

2019. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha először repülsz a felszállás és leszállás izgalmas dolog, de közte tényleg olyan, mintha ülnél egy mozdulatlan buszban (na jó van egy kis alapzaja a gépnek de ennyi). Sokadik repülésnél már ezek sem izgik, én többször aludtam már át felszállást is. Én alapvetően azért szeretek repülni, mert az azt jelenti, hogy utazom valahová, világot látok, ami a legjobb dolog az életben.
2019. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért az sem mindegy, hogy éppen milyen az időjárás.

Sikerült már párszor olyan viharban repülnöm, hogy kiegyeztem volna helyette egy hullámvasúttal...

2019. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!