Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Átlátható a Heatrow?

Átlátható a Heatrow?

Figyelt kérdés
Még sosem szálltam át Londonban, de most úgy hozta a sors, hogy odafele és visszafele is ott kell majd egy út során. Odafele bő két órám lesz, visszafele pedig egy. Főként odafele érdekel, lehetséges, hogy két óra alatt könnyedén eljutok a másik kapuig? (Vienna-London utána pedig London-Los Angeles)
2019. febr. 4. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha terminàlt kell váltanod, az nem mindig megy gyorsan, főleg, ha sor van a buszoknál. Ezen kívül még egy biztonsági ellenőrzés is vár rád, átszálló utasként is. Ezzel együtt a 2 óra elégnek tűnik, bár sok tartalèk nincs benne. Az 1 óra visszafelé viszont elég kevés, persze nem lehetetlen.
2019. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Odafele bő két órám lesz, visszafele pedig egy. "


Hát én a visszafelé átszállás miatt jobban aggódnék - még akkor is, ha értem én, hogy addigra már ismerős lesz a reptér - DE!, ha minden igaz, los Angelesből jössz hazafelé. Ilyen hosszú távon simán előfordulhat, hogy 20-30 percet késik a repülő, s mivel a másik repülő indulása előtt 30 perccel zárják a kapukat, ezért sec-perc alatt lemaradsz a gépről.

Ha még nem vetted meg a jegyet, akkor próbálj meg későbbire venni.

2019. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A visszaút miatt azért nem aggódok, mert ha a repülő késik, a légitársaság autómatikusan átfoglalna következőre, hazafele már nem annyira sietős, inkább az ott töltöttnidő az, amit semmilyen “komplikációval” nem szeretnèm megrövidíteni. (Sajnos tavaly két nappal később értem oda járattörlések miatt)


Köszönöm a válaszokat!:)

2019. febr. 4. 16:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia heathrown dolgozom, terminálok között vonattal lehet csak menni. Kivéve a T2-ből T3-ba)

Melyik terminalból melyikbe mész?

Minimum 20 percet kell számolni a közlekedésre, és még a security ha szerencsés vagy 10 perc sorbanallas lesz.

2019. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 óra átszállási idővel garantáltan le fogod késni a csatlakozásodat, főleg hogy általában másik terminál szolgálja ki az EU-n belüli, illetve azon kívüli járatokat.
2019. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


4-es! Sajnos még nemtudom, majd csak március 20-án jövök haza, úgy gondolom online check in-nél fogom csak megtudni :/

2019. febr. 8. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem tudod. Ott van a foglalást visszajeéző emailben a terminál szám. Melyik légitársaságokkal repülsz honnan hova? Majd én elmondom neked.
2019. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jogos! Nem néztem még meg tüzetesebben!

Elméletileg Los Angelesből Londonba a 3-as terminálra érkezek és Londonból Bécsbe szintén a 3asról megy!

2019. febr. 9. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!