Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha valaki nem beszél angolul...

Ha valaki nem beszél angolul és szeretne az USA a kimenni New Yorkba nem engedi be? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mert olvastam olyan sztorikat hogy az ellenőrzésnél nem engedtek be mert nem beszélt angolul .Mert pár év múlva ha nagyobb lesz a kislányom szeretnék megnézni New yorkot . Voltam már több országban is de sosem voltam a nyelv miatt gond pedig a nemeten kívűl nem beszélünk más nyelven illetve a férjem beszéli azt viszont jól de az Usb ez nem opció . HA nincs meghívó ismerős akkor csak a csoportos utazás az opció vagy az sem?
2019. febr. 7. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Ökörség, de ha egyikőtök sem tud egy kicsit sem angolul, akkor hogy fogtok ott létezni?
2019. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem volt gond egyik idegen országban sem az alapokat pl kérdezni mi merre van vagy hogy hova vigyen a taxi én megtudom kérdezni egy kicsit tanultam nem sokat csak pár hónapot viszont a beléptetésnél tuti nem ertenem a kérdéseket válaszolni ha csak tőmondatokban de tudnék
2019. febr. 7. 18:32
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Már hogyne engednenek ki!?? Szerinted hány túrista nem beszél angolul? Rengeteg!

Amúgy a kutya nem fog hozzadszolni vagy kérdezgetni, a határon automaták vannak New Yorkban.

2019. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Tudod a világon mennyi ember él akik nem tudnak angolul. Pl a kínaiak sem tudnak, és mégis USA-ban nyaralnak. Én sem tudok, mégis eddig háromszor voltam az Egyesült Államokban nyaralni. Sosem volt gondom.Ha más nem kézzel-lábbal elmutogattam mit akarok. Meg ugye nálam volt a jó üreg úti szótáram. Thai nyelven sem tudok, mégis nyaraltam ott, sőt japánul sem tudok, mégis 3 hetet ott nyaraltam. Turistaként a világ bármely országába mehetsz ha van rá pénzed vagy biztonságosnak ítélik az országot. Ha már ki akarsz költözni, ott akarsz élni, na akkor kell a nyelvtudás.
2019. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk ha pár év múlva akartok menni, pont van elég idő megtanulni alapfokon a nyelvet
2019. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Angolul nem igazán azért kell tudni, mert ne lehetne nyaralni az USA-ban, hanem mert anélkül lemaradsz a világtól. Hírek, filmek, ismerkedési lehetőségek, annyi minden kimarad az ember életéből, ha nem tud angolul.
2019. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

megsugom, mi magyarok mindenhol ott vagyunk

ha a bevandorlasi tiszta nagyon akar valaszt kapni a kerdesere amit ti kezzel/labbal sem tudtok elmutogatni, akkor szerezni fog valakit (pl. repteri dolgozot) aki beszel magyarul

de mar arra is volt pelda (anyukam utazott egyedul USAba) hogy az utasok kozul keritettek valakit aki magyar volt es tolamcsolt

ne ti lesztek aznap az egyetlen magyar csalad ott a repteren, barki szivesen segit 2 mondat erejeig


butasagot olvastal

2019. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ment a zöld kezecske itt olvastam a gyakori ezeket a kommenteket autómatàt nem olvastam csak hogy a beléptetésnél tesznek fel kérdéseket és pl volt aki írta hogy őt 20 percen àt faggatàk még azt is megkérdezték a szülei miért váltak el ?
2019. febr. 8. 07:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent elhinni.

Többször is jártam az USA-ban. A vámtisztek pontosan tudják, hogy kiket kell kikapniuk a sorból.


Amúgy ha rám hallgatsz, akkor N.Y után lenézhettek Floridába is egy kicsit, ha már ott vagytok az USA-ban.

Már a gyerek miatt sem hagynám ki a nagy parkokat pl. Orlandóban.

(See World, Universal Studios, Walt Disney World stb...)

Azután pár nap Miami, Key-West.

Majd Miamiból vissza Bp.-re

2019. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Nyelvtudás nélkül is el lehet boldogulni, de bármi történhet egy utazás alatt ha pedig vki csak nakogni tud akkor nagy bajba is kerülhet pillanatok alatt.
2019. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!