Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ezt így gond nélkül bele...

Ezt így gond nélkül bele rakhatom a bőröndömbe?

Figyelt kérdés

Jó lehet ki leszek röhögve, de utazok el egy hétre, mivel aktív sportoló/testépítő vagyok, vinni akarok magammal pár dolgot pl tejsavó fehérje, meg ilyesmi. Na már most ez "fehér por". Nem akarom hogy a kommandó rángasson le a gépről hogy milyen port akarok én itt utaztatni. :D


Nem a feladott 20kg os poggyászba raknám bele, ugyan az eredeti csomagolásába, de már ki van bontva.



2019. febr. 15. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a kutyák kiszagolják, véged lesz :)))).

Viccelek. Ezt a biztonsági kontrollnál ellenőrzik, amikor bemegy a csomag az alagútba, szóval nem a gépről rángatnak le.

Én vittem már port, igaz az zöld volt (spirulina), nem volt gond.

Legfeljebb csinálnak egy drogtesztet.

Ha emiatt ideges vagy, vegyél egy kiscsomag fehérjét külföldön. Gondolom nem a sivatagba mész, egyéb helyeken meg lehet kapni fehérjeport.

2019. febr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én teát is vittem már hátizsákban, nem zavart senkit. főleg ha az eredeti csomagolásban van
2019. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A biztonsági ellenőrzésen NEM drogot keresnek, hanem robbanószer-nyomokat. Persze, droggyanú esetén azért megy egy baráti figyelmeztetés a társhatóságoknak, de ott az utasbiztonsági ellenőrzésnél legfeljebb végighúznak egy gyorstesztert a táskádon vagy a csomagoláson, vegyi elemzés meg ilyen ott nem lesznek, az biztos.


Amivel kiszednek, az a gyorsfagyasztott knédli, mert az pontosan úgy néz ki az átvilàgításnál, mint egy csomag Semtex.

2019. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem aggódok, mondjuk a tömény mű eperszag egyértelműen sejteti hogy mi az. :D
2019. febr. 15. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a drogot nem kinezete alapjan talaljak meg mint "fehér por", hanem a szaga alapjan


vihetsz magaddal 10 deka lisztet vagy fel kilo porcukrot, nem fog senki lerangatni a geprol mert "fehér por" van nalad :D


raadasul kimenni az orszagbol nem nagy ugy, ritkan ellenoriznek ilyesmit, a "fehér por" gyanu a celorszagnal lehet erdekes, de a kutya nem fog jelezni feherje porra


"Amivel kiszednek, az a gyorsfagyasztott knédli, mert az pontosan úgy néz ki az átvilàgításnál, mint egy csomag Semtex." haha, engem a fagyasztott gesztenyepure miatt szedtek ki a USAba lepesnel, kicsomagolta a noci, megszagolta, mondtam chestnut puree, es elengedett :D

2019. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De az nem para hogy ugye folyadékot se lehet felvinni mert elvileg bomba
2019. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én tavaj hoztam haza a bőröndömben instant kávét is, aztán itthon észrevettem, hogy hiányzik pár darab,amiket tuti ki is bontottak, mert csupa kàvépor volt a szatyor amiben voltak.
2019. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!