Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyibe kerül egy (oda-vissza...

Mennyibe kerül egy (oda-vissza) repülőjegy ezekbe a városokba?

Figyelt kérdés

London és Párizs érdekelne. Június elején mennénk pár barátommal, de egyelőre nem döntöttük el, hogy melyik városba... csak viszonyítás képp melyik az olcsóbb?^^

(Nyilván nem ez alapján döntünk, csak ez is egy szempont)


Előre is köszi :D



2019. febr. 19. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a távolságon kívül tucatnyi más tényező is befolyásolja az árat, ez alapján aligha fogtok tudni előre dönteni. Inkább nézzétek meg, mikor értek rá és konkrétan azokon a napokon melyik az olcsóbb. Aztán ne felejtsétek a reptéri transzfert is beleszámolni.
2019. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hamvas rétihéja válasza:
65%

Nezd meg ezeket az oldalakat:

www.skyscanner.net

flights.google.com


A nyar meg messze van, valoszinuleg meg fognak csokkenni az arak. Szoval nezd mondjuk azt, hogy mennyibe kerulnenek egy honap mulva a jegyek.

2019. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Angliába el lehet néha utazni elég olcsón. Én már repültem 8 ezer forintos jeggyel is wizzair-el.

Az egész függ a szezontól, hogy mikor drága és mikor olcsó. Ünnepek előtt Decemberben, illetve a nyáron (Jun-Aug-ig) általában a legdrágábbak. Pont akkor amikor én mindenképp jövök-megyek :l


Például láttam Doncaster-ből £7-ért repjegyet Debrecenbe, most április elejére. Még egy csésze kávéra is megérné hazaugrani, csak sajna az egyetem..:)

Ezen a vonalon nagyon sok az olcsó jegy, nem tudom mi a helyzet a London környékbeli repterekkel. (Azt hiszem van vagy 3 is)


Párizsról nem tudok nyilatkozni. Viszont Londonból vannak buszok/fuvarok/járatok Párizsba, talán 15-20 fontért is láttam bár ez nem biztos, nem emlékszem pontosan. Ha engem ez a két város érdekelne, akkor mindenképp elrepülnék Londonba, maradni 1-2 napot (vagy amennyit akarsz), majd átmenni Párizsba, ott is eltölteni kis időt, majd onnan hazarepülni egy olcsóbb jeggyel.


Minden a szervezésen múlik. Ha pont jó a dátum és a csatlakozások stb, akkor egy vagyont spórolhatsz meg. Én egyszer Észak-Angliából menni akartam hazafele, de a repjegyek £160-tól indultak. Szóval inkább kicsit tovább kutakodtam, és elrepültem 40 fontból Kolozsvárra, majd onnan haza. Így megspóroltam 40 ezer forintot. Ah utazás hosszabb volt valamivel, de én ha utazok akkor úgyis minimum 1 napot szánok rá, nem számít az a plusz pár óra. Utaztam kocsiban megállás nélkül közel 40 órát is Európát keresztbe vágva, mit számít már:)

2019. febr. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3%

Párizsba 388 ezer/fő

Londonba 800 ezer/fő

Na megfelel?

2019. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
45%
Jó a kérdés, de először legyen jegyetek a koncertre.Sok sikert!(nem tudom,tavaly próbáltál-e jegyet venni,nagyon nagy szerencse kell hozzá, és sajnos a jegyüzérek rengeteget felvásárolnak.Pl.Viagogo...meg se próbáljatok onnan venni,csak jó tanács).Szeretnék én is menni,meglátjuk, sikerül-e.
2019. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a jó tanácsokat!^^
2019. febr. 20. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!