Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valóban nem túl megbízható a...

Valóban nem túl megbízható a ryanair?

Figyelt kérdés
Nagyon jó árban vannak náluk jegyek,de sokszor hallani hogy lemondanak járatokat.Ez mennyire jellemző?merjek náluk jegyet venni?(uticél london és ősszel)
2019. márc. 7. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nincs több ilyen eset mint más társaságoknál, a probléma inkább azzal van hogy ezeket a helyzeteket hogy kezelik. De így is toronymagasan a legolcsóbb társaság és én személy szerint évente 4-5-ször repülök velük probléma nélkül.
2019. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dolgoztam velük a reptéren pár évvel ezelőtt, Budapestről pl sokkal több Lufthansa járat van törölve, mint Ryanair.

Fapadosok közül én ezt szeretem a legjobban, szerintem ez a legolcsóbb és eddig mindenhol ahol több reptér volt, arra a reptérre ment ami nekem pont kényelmesebb (pl Londonba a rokonokhoz Stanstedből sokkal gyorsabb odaérni mint mondjuk Lutonról)

Sose ért semmi attrocitás, mindig betartom a szabályokat, sosem kötöttek belém. Hálistennek a csomagommal sem volt soha probléma (mondjuk ez nem a légitársaságtól, inkább a földi kiszolgáló személyzettől függ..)

2019. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor lehet én hallom meg pont azokat a híreket amik róluk szólnak.csak túlságosan hihetetlen áraik vannak,akár 15ezerért is van retur jegyük ha időben megveszem,mig másoknál ez a duplájárol indul kb.
2019. márc. 8. 07:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért ezek a szuper árak általában csak akkor annyik, ha tényleg semmi mást nem raksz hozzá (kézipoggyászt például), pár ország perli is őket megtévesztés miatt. Egy kényszerleszállás alkalmával pár órás hitegetés után minden segítség nélkül otthagyták Bécsben (Budapest helyett) a rokonaimat. Mondjuk mit lehet várni egy olyan légitársaságtól, ahol a vezető minősíthetetlen stílusban nyilatkozik az alkalmazottairól... De ahogy más is írta, nem az esetek gyakorisága a kirívó, hanem ahogy kezelik őket. Én sokszor repültem velük, mindig problémamentesen, sőt, velem még az ügyfélszolgálat is kedves volt, amikor hozzájuk fordultam.
2019. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor repülök velük, eddig még probléma nélkül, le is kopogom.
2019. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!