Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kötelezhetnek, hogy gitárt...

Kötelezhetnek, hogy gitárt letegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer letetették velem a gép aljába a puha tokos gitárt és megsérült a szállitás során. Kotelezhetnek erre? Megint gitárt fogok szállítani.
2019. márc. 14. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, mivel esélyes, hogy nem felel meg a kézipoggyász méreteknek. Vegyél neki kemény tokot
2019. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kézipoggyásznak meg van egy adott mérete. A gitár fixen nagyobb, szóval biztos hogy nem viheted magaddal az utastérbe hacsak nem veszel a gitárnak is egy jegyet.
2019. márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kötelezhetnek. Erre találták ki a kemény tokot. Vagy az extra seat-et, olvass utána.
2019. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon durván bánnak a csomagokkal, ne tudd meg. Kemény tok és még így is béleld ki és hangold is le.
2019. márc. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem is mertem vele felszallni a repülőre. Inkabb bevallaltam a majd 30 óras busz utat, mert féltettem a repcsire felrakni a gitárt, mert lattam többször is, hogy szoktak dobalni a csomagokat a rakodók.
2019. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!