Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Csecsemővel (2 ev lastti)...

Csecsemővel (2 ev lastti) elsőbbségi beszallasom van?

Figyelt kérdés
( Lufthansa, United Airlanes)
2019. márc. 23. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Ha van is ilyen lehetőség, valószínűleg feláras. Kérdezd meg a társaságot amivel utazni készülsz.
2019. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
hogyne, meg a gepet is kiuritik csak hogy ti jol erezettek magatokat
2019. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Eddig akárhányszor repültem, mindig volt kisgyerek a repülőn. Szinte mindig előbb szálltak fel. (és mindig zavarták az összes többi utast)
2019. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Szai, szerintem előre fognak engedni a gyerekeddel de arra készülj fel hogy nagyon megterhelő lesz az út!!! Saját tapastalat!!!
2019. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen, mindig előre engedik a 2 évesnél fiatalabb gyerekkel utazókat, de egyéb extra nem jár.
2019. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Igen, normális legitarsasagoknal rögtön ah első osztály utasai után előre szólítják a kisgyerekekkel utazókat.
2019. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat!🙂
2019. márc. 23. 18:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott vagy, amikor kezdődik a beszállítás, akkor igen, de ha épp nem vagy ott, nem fogunk direkt megkeresni. Volt olyan, hogy előre odajött az apuka, hogy bemehetnek-e az elsők közt a gyerekkel, mondtuk, hogy persze, aztán eltűntek, mint szürke szamár a ködben, és a beszállítás legvégén került elő duzzogva, hogy arról volt szó, hogy ő mehet elöl. Tehát bemondani nem fogjuk, hogy "kérjük Kovács Józsit, hogy fáradjon ide, addig nem kezdjük a beszállítást".

üdv:

egy volt reptéri alkalmazott

2019. márc. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Habár nekem a gyerekeim már nagyobbak, de 6 éve még a legtöbb nem fapados járatnál elöre engedtek.

DE én ezzel szinte soha nem akartam élni. Mindig bejelentették, hogy a gyerekkel mehetünk elöre, de én inkább annak örültem, hogy minél tovább szaladgálnak, mert egy beszállás is minimum 30 perc és azt végig ülni a gyereknek nehezebb mint az egész utat.


DE egyszer az Emirates-en pont az egyéves gyerekem iszonyat fáradt volt és tudtam, hogy perceken belül elalszik, a legjobb lenne, ha leülnék vele a helyemre, és akkor lehet akár 2-3 órát is alszik. Ekkor megkezdödött a beszállás, és nem engedtek elöre, pedig könyörögtem, hogy a hulla fáradt(nem síró) gyerekkel enegdjenek elöre. De nem engedtek elöre. Persze a gyerek percek alatt elaludt a kezembe(már akkor 10 kg volt) és mikor végre beértem és leültem felébredt, és iszonyat nyügös volt.

2019. márc. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nem annyira a légitársaságtól függ, hanem a földi utaskiszolgáló cégtől (bár egy Emirates-szintű légitársaság utasaival elég előzékenyek szoktak lenni, szóval meglep). A business utasok elé nem engedhetnek turistaosztályút, de az osztályodon belül előrevehettek volna.
2019. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!