Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőn menüből választható,...

Repülőn menüből választható, hogy mit szeretnék enni vagy csak adnak valamit, ami aznap van?

Figyelt kérdés
Még sohasem utaztam hosszú távon, nyáron lesz az első majdnem 10 órás utam Amerikába. Austrian Airlines-sal akarok majd menni. Láttam, hogy be lehet állítani preferenciát az alapból járó ételekből, de lehet plusz pénzért rendelni is. Ezt írj à la carte-nak, akkor amit alapból “ingyen” adnak az mindenkinek fix?
2019. márc. 23. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak economy osztályról van tapasztalatom:

Általában 2 féle van: valami húsos meg nem húsos - csak ennyi a választás, nincs menüzés (és ha nagyon középen ülsz, még az is lehet, hogy az egyik elfogy mire odaérnek)

10h alatt valószinűleg 2 kaja lesz: szendvics féle/croissant féle és valami főtt szerű.

Nagy gourmet kajára semmiképp se számíts :) Válogatósok jobb ha visznek magukkal valamit amit meg is esznek.

2019. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég válogatós vagyok, ezért is kérdeztem :D Akkor az a biztos, ha ráfizetem azt a €15-t az economy jegyre :)
2019. márc. 23. 19:33
 3/9 TappancsMancs ***** válasza:
Nekem inkább a mennyiségével voltak gondjaim, 3-at simán bepakolok.
2019. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TappancsMancs ***** válasza:
Ja és ha kevés volt később a megmaradtakból kérhetsz még. :)
2019. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szecessziós Vájling válasza:
A sok ételallergiás és eltarthatóság miatt nagyon műanyag ízű kaják ezek - inkább a loungeban lakj jól még repülés előtt.
2019. márc. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok alacsony igényű, de szerintem annyira nem vészes a repülős kaja :D nyilván nem a legjobb, de ehető és nekem sok is volt. 12-13 órás utak, legtöbbször lufthansa, néha swiss air.

1-2x nasi, 1 meleg ebéd/vacsi és 1x meleg reggeli amit kaptunk mindig.

2019. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Sóher vagyok, tudom, de 15Eur-t repülős kajára biztos rá nem fizetnék. Inkább extra lábtérre, poggyászra vagy hasznosabbra költs. 10 órát kaja nélkül is ki lehet bírni, de vihetsz fel magaddal keksz féléket (tuc, jó reggelt, pilóta, zabfalat, stb...), sokkal jobban kijösz. A security check után pedig érdemes venni ásványvizet (amit már a "duty free" zónában veszel azt felviheted a gépre) - a gépen elvileg lehet kérni akár hányszor, de azokból a gyűszűnyi poharakból hidratáltnak maradni kihívás. Ha pedig nem akarod az első napodat az uticélon fejfájással tölteni, jobban teszed, ha iszol eleget.
2019. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó hozzászólásra reagálva: bevihetsz egy üres palackot is a biztonsági kapun keresztül, megtöltheted mosdóban vízzel (vagy mással).

Mellesleg van olyan légitársaság (Scoot), ami nem engedi idegen étel fogyasztását a fedélzeten. Talán csak kivételes esetekben.

2019. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: A Scoot egy szingapúri fapados, szerinted mióta repül a környékbeli repterekről Amerikába? Az Austrian-on tudtommal még szabad enni - és a kérdés tartalmazza azt az információt, hogy a kedves kérdező azzal megy.


A vízzel kapcsolatban meg inkább a palackozott, mint egy mosdóban engedett... A palackozott vizekről is derült már ki ez-az, de ritkábban, mint egy ismeretlen hely ismeretlen higiéniájú mellékhelységéről...

2019. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!