Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mikor érdemes a Ryanairnél...

Mikor érdemes a Ryanairnél megvenni a jegyet?

Figyelt kérdés
Augusztus végén utaznánk Marokkóba, jelenleg a Ryanairnél 11.000.- Ft-ért lehet oda jegyet kapni, vissza 18.000.-ért. Vegyem meg most vagy várjak még? Tudom hogy sok mindentől függ az ár, meg nem is lehet biztosra tudni, de mégis érdekelne hogy kb. mi a tendencia az árakat illetően a Ryanairnél?

2019. márc. 29. 07:51
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
36%
Szerintem ezen kár is gondolkozni,hogy megvedd vagy sem......mert ha neked 29ezerért drága egy retour jegy marokkóba akkor nincs is miről beszélni!En biztos nem kinlodnek itt pár ezer forintnyi spórolás reményében,hogy egyfolytaban a keresőoldalakat függjem!
2019. márc. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Ennel olcsobb nem lesz, de aug vege nem a legjobb idoszak, ott a nyar brutalisan meleg.
2019. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem érdemes várni. Ha a dátum mindegy, bármikor jó, akkor érdemes figyelni és lecsapni egy jó ajánlatra. De ha fix, hogy augusztus végén mennètek, akkor vedd meg szerintem. Lehet, hogy olcsóbb lesz, de az is lehet, hogy a duplája lesz.

Én tényleg csak akkor várok, amikor rugalmas az indulás dátuma, bármikor jó.

2019. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez egy elég jó retúr ár Marokkoba.
2019. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%

Szia!

Szerintem neked elöször egy jó földrajz tanár kell aki elmagyarázza Neked miért ne menny Marokkóba nyáron! (Meleg meg ilyesmi)


Másodsorba én is segíthetek azzal hogy nézz rá a gugli flight serch enginre és ott kövesd az árgrafikon alakulását.

De szerintem augusztusra bőven ráérsz majd májusba jegyet venni. Ezt biztosan tudom.

Szerintem luzer mindenki aki a ryanairnél 4 vagy 5 hónappal előre veszi a jegyét a nyárra. És főleg Marokkóba!!!!

2019. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Én is várnék még.
2019. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Augusztus végén még a Mediterráneum java is iszonyat meleg, Marokkót nem ajánlom. Az ár viszont elég jó, kb 5Ft per km.
2019. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Április végéig várok akkor, köszönet a tanácsokért.

Szotyolka: voltam már ennél melegebb országokban is, úgyhogy ehhez nincs szükségem földrajz tanárra. Neked viszont erősen ajánlott lenne egy jó nyelvtan tanár (pl. menny -> menj stb.) De egyébként a csipkelődésen túl hasznos volt a hozzászólásod.

2019. ápr. 1. 08:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Marokkóban április vagy október különben elégsz a napon.


Az ár király amúgy mert tavasszal szokott ez 60 ezer is lenni

2019. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Megvetted végül a jegyet, mész Marokkóba? Mi nemrég jöttünk meg (igen, július 2. felében voltunk és nem égtünk el), szuper volt.

Nekünk egyébként kb. 175.000Ft-ba került a rep. jegy, 6 személyre, csomagokkatl

2019. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!