Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyibe kerül egy viszonylag...

Mennyibe kerül egy viszonylag olcsó repülőjegy mindennel együtt Rómába 4-5 napra?

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szólna a kérdés, akik már repültek Rómába. Utazómajmon néztem az ajánlatokat, ott kb 15.000 Ft-ért vannak az olcsó retúrjegyek/fő de ha ahhoz hozzáadjuk a poggyász + egyéb költségeket kb 25 környékére jön ki.

Akinek sikerült olcsó jegyet kifognia az kb. mennyit fizetett a jegyért mindennel együtt?



2019. márc. 31. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
7k.
2019. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Volt már oda-vissza 3 ezer is, persze ez csak az alap jegy mert egy hosszú hétvégére nekem bőven elég a kiskézipoggyász.
2019. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha elfogadsz három személyes tanácsot:

A legolcsóbb repülőjegyet Rómába egy hülye is megtalálja, ha felmegy a wizzair és Ryanair oldalára. Ehhez csak a gyagyásoknak van szükségük fészbuk-csoportokra.

4-5 napra teljesen fölösleges más, mint a kiskézi. Pár bugyi, melltartó/ízlés szerint, póló. Ez pedig ingyé van.Csak a balfszok nem képesek bepakolni ennyi időre egy kis hátiba.

Amúgy ha kíváncsi vagy a legjobb árakra, azair.com-on te is megláthatod, majom is innen lopja őket.

2019. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, bár a hangnemet nem tudom mire vélni, ha bosszant a kérdés egyszerűen ne írj rá.
2019. ápr. 1. 13:30
 5/7 A kérdező kommentje:
És hozzáteszem a kérdésem inkább arra vonatkozott mi számít “olcsó” jegynek, mert van ahova az 50.000-és jegy is olcsó pl, de mivel még nem utaztam Rómába nem tudom oda mi a jó ár
2019. ápr. 1. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Még mindig adod a hülyét, pedig csak olvasnod kellene... Ja és keresni, de épp ezzel kezdtem.
2019. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Sokszor utazok Róma - Budapest vonalon, általában 1 hetet töltök el és átlagban 50€ az oda-vissza, tehát a két jegy minden nélkül (poggyász, elsőbbségi beszállás, stb ilyeneket nem szoktam venni). Volt már olcsóbb és picivel drágább is, de nekem ez már jó ár :) (Ryanairt én sokszor olcsóbbnak látom a Wizzairnél).


(egyszer olvastam hogy a repülőjegy az indulás előtti 30-35. napon a legolcsóbb, valóban akkortájt lehet jó áron venni a fapadosokra, kivéve ha ünnepre esik pl a dátum, illetve érdemes keddi, szerdai vagy csütörtöki napon foglalni, mert olyankor szintén alacsonyabbak az árak, mint ha pl szombaton foglalnál! Ez alatt nem azt értem, hogy melyik nap utazol, hanem hogy melyik nap veszed meg a jegyet)

2019. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!