Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőjegy nem tartalmazza...

A repülőjegy nem tartalmazza az ülőhelyet?

Figyelt kérdés
mert néztem a járatokat kiválasztottam egyet aztan kerte hogy valasszak ülőhelyet es ott kiválasztottam egyet es ezert is penzt szamol fel

2019. ápr. 4. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Ha fapados járattal utazol, akkor igen, külön kell fizetni a kiválasztott ülőhelyért. Ha nem akarsz pluszban fizetni érte, akkor viszont csak 48 órával az utazás előtt tudod elvégezni az online becsekkolást.

Ha veszel ülőhelyet, akkor akár 30 nappal előtte is. Ez mondjuk a visszafelé úton gázabb (esetleg nincs wifi, internet, nem tudod kinyomtatni, stb)

2019. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Ja, a fentieket a Wizzairről írtam - a Ryanairt nem tudom.
2019. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen wizz air, en úgy akarom hogy az oda útra nem választok de visszafelé igen? es amugy ez az utazas egynapos reggel megyünk este jovunk? 2fő
2019. ápr. 4. 13:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor az odaútra csak 48 órával indulás előtt fogsz tudni becsekkolni online, de a visszaútra már 30 nappal előtte is :D
2019. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Minden repülőjegy tartalmazza az ülőhelyet. Ha neked speciális igényeid vannak, azért kell fizetni.
2019. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, de igy akkor odafele nem biztos h egymas melle ülünk ugye?
2019. ápr. 4. 15:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos hogy egymás mellett ültök. De másfél óra telefonnyomkodást szerintem mindenki kibír. Emúgy ez az ára, hogy 5000 Ft volt a jegyed.
2019. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

"igen, de igy akkor odafele nem biztos h egymas melle ülünk ugye?"


Szinte biztos, hogy nem egymás mellett fogtok ülni - én ma csekkoltam be és 6 sorral arrébb ül a fiam, mint én.

Ha az embernek szerencséje van, akkor esetleg csere-berével egymás mellé kerülhettek, de ha nem, az sem tragédia egy másfél - két órás úton :-)

2019. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Reggel mégy,este jössz,nem muszáj ülőhelyet venni,retur betudsz csekkolni itthon! Ha meg nem egymás mellett ültök,talán kibirjátok azt a max 2 órát!
2019. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!