Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ez komoly? A kinyomtatott...

Ez komoly? A kinyomtatott beszállókártya fele tényleg reklám vagy én csinálok valamit rosszul? Wizzair.

Figyelt kérdés
A felső részen vannak a beszállási adatok és amit megjelenít nekem az egész lapon, annak a fele reklám (Wizz Go, Priority és Wizz café). Nem lehet, hogy ki kell jelölnöm a fenti részt vagy tényleg az egész a beszállókártya? Bocs, ha lüke kérdés - utoljára 3 évvel ezelőtt utaztam, de akkor rendes, "tisztességes" beszállókártya kinézete volt :-)

2019. ápr. 4. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az egész az, fapadosnál így néznek ki :)
2019. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ, megnyugtattál :-)

Utoljára 3 éve voltam repülővel, akkor még normálisan nézett ki :D Akkor ezek szerint nem fognak visszafordítani a beszállásnál emiatt, hogy nem jól nyomtattam :-) Köszi még egyszer - ment a zöld :-)

2019. ápr. 4. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Gondolj bele, a beszállókártyán levő reklámnak van értelme, egyébként nem csinálnák. És épp ezéárt került a repülőjegyed 5.000 Ft-ba.

Hát nem buli? Mások fizetik az olcsó utazásodat.

2019. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nemcsak fapadosnal nez igy ki

en United airlines beszallokartyat szoktam nyomtatni a fonokomnek, mondjuk ott van egy olyan beallitast, hogy "print without ads", vagyis nyomtatas reklam nelkul, ilyenkor csak a beszallokartya lesz a papiron


nyugi, mindent jol csinaltal ;)

2019. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem három éve is így néztek ki a wizzes beszállókártyák :D
2019. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is 4-es :-) - ment a zöld.

Totál rendesek vagytok, hogy így siettetek segíteni és nem kell a beszállásig szétizgulni az agyamat, hogy jól csináltam-e? :D

2019. ápr. 4. 21:54
 7/7 A kérdező kommentje:

"Hát nem buli? Mások fizetik az olcsó utazásodat."


Nem tudom, mi értelme volt ennek a beszólásodnak?

Remélem, meg is volt a tegnapi napra a sikerélményed, hogy másba belerúghattál :-(


Ami miatt nem hagytam szó nélkül a hozzászólásodat: SENKI nem kényszerítette a repülőtársaságot, hogy indulás előtt 4 nappal az üres helyet olcsón adja - én meg kihasználtam egy váratlanul jött lehetőséget.

szóval nem kell "savazni", mert gondolom, hasonló helyzetben Te is így cselekednél.


Vagy Te, ha azt látod, hogy pl. egy LCD tv-t 40 ezerért árulnak, akkor átmész egy másik boltba, hogy 70 ezerért ugyanazt megvehesd? :-)

2019. ápr. 5. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!