Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mire kell számítani első...

Mire kell számítani első repülésnél?

Figyelt kérdés

Meccsre utaznánk 2 hét múlva. (Olaszország)

Ha előtte iszok valamit jobban fogom bírni? Vagy valami nyugtató?


2019. ápr. 12. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmire. Ezek már nem a régi Tupoljevek meg Iljusinok. Nem kell leszedálni sem magad, meg leinni sem. Legyen nálad rágó, ha meg vagy fázva orrspray meg fájdalomcsillapító.
2019. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igyál, ne nyugtatózz. Kb. olyan, mintha vonaton ülnél. A füledre vigyázz, ahogy sz első írta.
2019. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fülemre? Miért?
2019. ápr. 12. 19:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A légnyomásváltozás miatt bedugulhat a füled, aztán pedig "kipattan", de ez nem minden esetben van. Nekem pl. nem volt.
2019. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Kp stb nålad legyen meg a brifkó mobil . Semmi értékeset ne tėgy a feladott poggyaszba .
2019. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Azért ha félsz van benned a repülés miatt akkor jót tesz egy pohár bor vagy egy Valeriana nyugtató :-)
2019. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Igen, figyelj a fuleidre, mert sokaknak beszakad a dobhartyaja...
2019. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Beszakad a dobhártya?

Ne hozd már rá a frászt! Ezt meg honnan vetted?

Sokaknak? Sokat repülök, sokakkal találkozok, de még ilyenről nem is hallottam.

2019. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs mitől félni. Nagyobb eséllyel lesz bármi bajod a meccsen, mint a repülőn :)
2019. ápr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Feladando borondbe ne tegyel semmi ertekeset, a kezipoggyaszba meg ne rajk eles eszkozt.

Ne legyen rajtad sok ruha mert a gepen nincs hideg es a biztonsagi ellenorzeskor levetetik a kabatot, pulcsit, cipot. Viheted magaddal, nincs vele gond de en inkabb a borondbe tennem. Egyszerubb ha olyan cipot veszel fel amit konnyu levetni, felvenni.

A fuled bedugul fel es leszallaskor, ez kellemetlen tud lenni. En csak hosszu repuloutakon voltam ugyhogy vegig asitoztam az egeszet, az asitas pedig segit ha be van dugulva a fuled :D

Olaszorszag az nem hosszu ut repulovel.

2019. ápr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!