Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Repülés, repülőjegyek

A kérdés

Kantáros farmerrel, amin ugye sok a fémcsat be lehet reptéren csipogni?

Sosem utaztam még repülővel, egyenlőre nem is tervezem, csak kíváncsi vagyok.😅

2019. ápr. 29. 14:58  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ilyesmire gondolok.

[link]

Abból született ez az értelmes kérdés, hogy hallottam, hogy az övet le kell venni. 😀

# 1/8Időpont 2019. ápr. 29. 15:00 Privát üzenet
Szerintem becsipog, levetetni szeritnem nem fogják. Max az őr a kézi fémdektorral végig megy rajta és megbizonyosodik, hogy az tényleg csak három gomb nem pedig valami fegyver.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2019. ápr. 29. 15:07 Privát üzenet
Igen, valószínűleg becsipog. Nekem az egyik kabátomon vannak fém patentok, azokra is jeleznek a gépek.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2019. ápr. 29. 16:16 Privát üzenet
Levenni nyilván nem kell, kézi detektorral, testszkennerrel és/vagy tapogatással fogják ellenőrizni, nincs-e nálad a repülés biztonságára veszélyes tárgy.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2019. ápr. 29. 16:54 Privát üzenet
Nadrágra varrt övvel jártam így, levenni nem lehetett. Azóta figyelek, hogy ilyet ne húzzak fel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2019. ápr. 29. 17:33 Privát üzenet
Igen be fog csipogni, nekem a csizmám cipzárja is becsipogott

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2019. ápr. 29. 18:55 Privát üzenet
Azért az nem olyan biztos, hogy becsipog. Én a nyakláncomat sosem veszem le, de a múltkor elfelejtettem kivenni a pénzemet csomó apróval. Átmentem csipogás nélkül. Máskor meg becsipogok, ez ilyen szúrópróbaszerűen megtörténik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2019. ápr. 29. 19:10 Privát üzenet
Attól függ, hogy van beállítva a gép. De nem kötelező kantáros farmerben utazni...

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2019. ápr. 29. 22:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Casio karórám fém csatjára/szíjára ráment egy kis festék és apró pontokban van rajta. Csiszoló papírral esetleg a csat polírozásával leszedhető a rászáradt festék?
Lányok mi a véleményetek erről az olasz férfi szandálról? Farmerrel rövidnadrággal vagy nagyon gázos?
Ezt a cipőt fel lehet venni zakóval, inggel és farmerrel?
Ezt a cipőt fel lehet venni farmerrel? És esetleg nyáron bermudával?
Ehhez a pulóverhez, sötét farmerrel milyen színű inget ajánlanátok?
Ha 39 cm átmérőjű a vádlim legvastagabb része és egy csizmának, amit megakarok venni, szintén ennyi a szárának az átmérője, megmerjem venni, ha én még egy normál vastagságú...

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Repülés, repülőjegyek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!