Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az ingyenes kézipoggyász...

Az ingyenes kézipoggyász mellett lehet nálam még egy kistáska?

Figyelt kérdés

Ryanair-rel fogok utazni, az ingyenesen felvihető kézipoggyász nagyon pici: 40x20x25 cm. Utazott már vki ekkora táskával? Mi fér ebbe bele?:D

És egyébként egy tipikus válltáska az lehet nálam? (Lány vagyok.) Sehol nem találtam erről szabályt. Ez egy kb. övtáska méretű táska amúgy. Vagy csak és kizárólag a kézipoggyász?


2019. ápr. 30. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs elsőbbségid, akkor csak egy poggyászod lehet, akkora, amekkorát írtál. Semmi más. Ha több cuccod van, vegyél elsőbbségit, vagy feladandó poggyászt.
2019. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy poggyász az egy poggyász!
2019. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utaztam már ilyennel, eddig max 4 éjszakára.

Nem garasoskodásból, hanem mert élvezem a "csak kézipoggyász" előnyeit.

Mindig van benne egy vállra akasztható szatyor városnézéshez, a hátizsák a szálláson marad.

A szűk család ajándékait kell nagyon meggondolnom ebben a felállásban, a fiúk spéci édességet, vámmentes italt szoktak kapni (kabát belső zsebébe beférőt), a lányom örül a sminkcuccnak.


Cipő, nadrág, kabát/blézer rajtam, mini kozmetikumokat viszek ill a szállodában adnak tusfürdőt, sampont.

2019. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Akkor ebből valszeg még vásárlás lesz, mert ez irtó kicsi ez a taskameret és 10 napra utazok. XD

Igaz, nagyon meleg helyre utazok így a jegyvasarlasnal ugy voltam, h csak viszek 5 nagyon lenge ruhat, iratok, penz, utazos méretű tisztalkodasi szerek és ennyi, de mostmar kezdem úgy érezni, h ez a taska igyis baromi kicsi. :D

2019. máj. 1. 06:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha vakációzol, akkor jobb, ha lazán pakolt bőrönddel mész, biztos megajándékozod magad ezzel - azzal:)

Jó utat!

2019. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!