Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a pontos mérete a Liszt...

Csab0706 kérdése:

Mi a pontos mérete a Liszt Ferenc repülőtéren található wizzair és ryanair nagy kézi poggyász ellenőrző keretének?

Figyelt kérdés
Nem a felvihető poggyász méretekre vagyok kiváncsi !!! , hanem a keret belső méreteire...
2019. máj. 4. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit a legitarsasagok honlapjan leirnak, az a mervado.
2019. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a keret mérete érdekel , nem a poggyász mérete ahogy jeleztem is ...
2019. máj. 4. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Neked válaszoltam szerintem egy másik wizzes kérdésnél is.

Nem mértem még le magam ugyan a kereteket, de az tuti, hogy pont akkora bőrönd fér bele, mint amekkorát felengednek. Pár éve pl. már a poggyászfül/kerék stb miatt az 56 helyett 57 cm-es csomagnál is keményen büntettek, mert kilógott a keretből. Az ilyen szigorból mostanság visszavettek, de ellenőröknél sosem lehet tudni, mikor mennyire nagylelkűek vagy épp nem azok és úgy döntenek, hogy itt bizony fél centi sem lesz elnézve.

2019. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
pedig akkora a keret, amekkora a poggyász mérethatár.
2019. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
tudom, mint magyarnak, nehéz szabálykövetően viselkedned, de a méret nem viccből van megadva
2019. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!