Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Sose repültem még, hogy...

Sose repültem még, hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Júniusban utazol Londonba a Wizzarir-rel. Csak személyim van, elég ez oda, vagy csináltatnom kellene útlevelet? Mert olvastam, hogy vannak a reptéren elektronikus beléptető kapuk-nem tudom mi ez, mert meg sose utaztam repulovel- és itt csak útlevéllel lehet átmenni...

2019. máj. 7. 11:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Utazom*
2019. máj. 7. 11:06
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
UK-ba személyivek is mehetsz
2019. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyi is jó
2019. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Még jó a személyi. Öszik kaptak an angolok haladékot, és akkor ha nem lesz megegyezés akkor jön a Nodeal, amit senki nem tud mit jelent. Ha meg elöbb lesz megegyezés lehet elöbb lépnek ki. Hogy akkor milyen utiokmányt fogadnak el azt még senki sem tudja.


Junius már csak egy hónap és ha csak 1-2 hétre mész akkor én nem csináltatnék útlevelet.


-A repülésnél csak figyeld mit csinálnak a többiek és nézd a kiirást.

-Ha online check-int csináltál és nincsen feladandó böröndöd, akkor mész rögtön a biztonsági átvizsgáláshoz.

-Ha nincs check-in vagy van feladandó böröndöd, akkor a kiirás szerinti(nagy kijelzön) check-in pultnál ezt megcsinálod.

-Biztonsági átvizsgálásnál mindent fel kell tenni a szallagra, kabátot)sok helyen még kardigánt vagy pulcsit is, ékszereket. Ki kell venni a táskából az elektromos kütyüket. Àtmész, és ha kell még átmatatnak.

-Aztán a kiirás szerint meg van a kapud száma, és oda mész vársz a beszállásig. Beszállásnál én szeretek az utolsók között lenni. De sok helyen busszal kell menni a repülögépig.

-A repülön megkeresed a helyedet.

-A csatot jó egész uton becsatolva tartani.

-Akkor állhatsz fel, ha csatold be magadat jel nem világít.

-Le és felszállásnál minden elektromos kütyüt repülömoduszba kell tenni.

-Kikapcsolni és felállni a leszállás után is csak ha begurultatok a helyetekre szabad.

-A gépröl leszállásnál követed a tömeget.

2019. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen, az automata kapuk csak az útlevelet tudják szkennelni, de vannak hagyományos határkapuk is határőrökkel, akik megnézik a személyit. Csak így egy kicsit lassabban jutsz át, általában hosszabb a sor.
2019. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A helyedben megpróbálnám a szövegértési képességedet fejleszteni, aztán olvasgatnék olyan oldalt, ami a témáról szól.
2019. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 7. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!