Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hangszórót ki kell venni a...

Hangszórót ki kell venni a táskából repüléskor? (Mert a laptopot igen, és ezt? )

Figyelt kérdés

Lesz nálam hangszóró, bontatlan és használt is. Maradhat minden a táskában?

Mert a laptopot azt tudom, hogy ki kell venni, de akkor ebből kiindulva a hangszórót is ki kell, nem?

Vagy maradhat a powerbank-al együtt minden a hátizsákban?


Ja és ha már írtam ki kérdést.. Csavarhúzókkal mi a helyzet? Pár kicsi, 5-10 centisre gondolok, mobilokhoz használják. (Bár ezután még nem néztem utána, azt most fogom)


Hasznos válaszokat előre is köszi.



2019. máj. 17. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Csavarhuzokat valoszinuleg elkobozzak. Akksis berendezeseket mind elo kell szedni.
2019. máj. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom. A csavarhúzó biztosan nem mehet.
2019. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden 6 cm-nél nagyobb pengéjű, élű, stb cuccot el fognak venni - így valószínűleg a csavarhúzót is. Nemrég jöttünk haza és egy nőtől a 8 cm-es körömreszelőjét is elvették, kidobatták vele.
2019. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvolt a repülés. Nem vették el a csavarhúzót, és a hangszórókat sem kellett kivennem.
2019. máj. 19. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!