Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek újjá lehetne...

Szerintetek újjá lehetne alapítani a Malévet így 7 év után?

Figyelt kérdés
Mármint ha olyan kormányunk volna, akik az asztalra csapnának, hogy márpedig Magyarországnak is szüksége van hazai légitársaságra.
2019. máj. 21. 19:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Miért lenne szükségünk rá? Rekordokat dönt a forgalom Ferihegyen Malév nélkül is. Kényelmesen elutazhatsz bárhova, olcsón is drágán is mindenre van alternatíva. A túlárazott charter járataik az egyetlenek amelyek nem lettek érdemben pótolva, de nem sok embernek hiányoznak azok sem.
2019. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Minek? A túlárazott jegyeikkel. Jók a fapadosok is. A finnyásabbaknak meg a drága társaságok.
2019. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%

A gyengék és bénák elpusztulnak.

Ez az evolució.

2019. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hogy megváltozott az emberek véleménye! Senki se szerette? Vagy ti 2012 után születtetek? ☹️
2019. máj. 22. 10:51
 5/21 anonim ***** válasza:
36%
A Malévra tényleg semmi szükség, mit tenne hozzá ehhez az országhoz egy nemzeti légitársaság?
2019. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

Mit kell egy társaságon szeretni?

A bkv-t szereted?

Ha elpusztul, jön helyette más.

2019. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Jah annyira szerették az emberek minta BKV-t vagy a MÁV-ot. Nyugati áron dél-szudáni színvonalű utazási élmény.
2019. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mit kell egy légitársaságon szeretni? Azt, hogy a zászlónk színe volt a farok részen. Büszkeség volt látni külföldön a hazánk színeit, meg a logóját az információs képernyőn. Ahogy beszálltam a gépbe, már otthon éreztem magam, mert magyarul beszéltek, magyar feliratok mindenhol... Nagyjából ennyi!
2019. máj. 22. 21:32
 9/21 anonim ***** válasza:
@8 Ezt a Wizz is tudja hozni, csak értelmezhető árszínvonalon.
2019. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%
Engem a malév általában szégyenkezéssel töltött el amikor álltam sorban egy két nem magyarral és meglátták hogy ez milyen színvonalú az árához képest. Inkább egy Wizz Air az legalább papíron jersey-szigeteki így nem az országot járatja le.
2019. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!