Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Budapest-London repülőjegy!...

Budapest-London repülőjegy! Ez az ár olcsónak számít?

Figyelt kérdés
Szeptember 4-9. között lennénk Londonban, odafele 13000 Ft, visszafele 6200 Ft a repjegy jelenleg. Ez milyen árnak számít? Nem vagyok otthon a repülőjegyekben. Illetve több helyen olvastam, hogy nem érdemes hónapokkal előtte megvenni a jegyet, mert kb 1-2 hónappal az utazás előtt a legolcsóbb. Szerintetek érdemes még várni?

2019. máj. 23. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt nézzük, hogy én oda-vissza 8-15eFt között szoktam jegyet venni, kicsit magasabb.

Legutoljára a londoni jegyemet decemberben vettem meg májusi utazásra, és később is néztem, nem lett sokkal olcsóbb.

2019. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez az ár simán elfogadható, ha fix időpontra mentek.


A fapadosokon mindig lehet találni igen olcsó jegyeket, kivéve ha fix dátumra keres az ember.

:(

2019. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, az oda vissza 10e körül számít igazán jó árnak, én is 8 ezerért vettem a legolcsóbban (WDC tagsággal!). A 19e sem vészes főleg nem kedvezményes áron.
2019. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek érdemes még várni 1-2 hónapot, hátha lejjebb megy? A ryanairt néztük ki, ott a legolcsóbb.

Hát igen, a szállás előbb megvolt, mivel azok elég gyorsan fogynak.

2019. máj. 24. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:

"Akkor szerintetek érdemes még várni 1-2 hónapot, hátha lejjebb megy?"


Ilyent itt senki sem állított!!

Amúgy első az olcsó repjegy és utána foglaljuk le a szállást.

Te ezt fordítva csináltad.

2019. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Dehát pont ezaz, hogy amikor a szállást lefoglaltuk, akkor sokkal drágább lett volna a repjegy. Most már olcsóbb, a kérdésem az volt, hogy szokott -e még ennél is lejjebb menni.
2019. máj. 26. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Szezonális. Általában télen és tavasz elején a legolcsóbb, de ez sose tuti. Ha nem ragaszkodsz egy kijelölt időponthoz biztos lehet olcsóbbat találni. Legcélszerűbb a WizzAir Lutoni vagy Gatwicki járatait vagy a Ryanair Stanstedi járatainak árait figyelni.
2019. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja amúgy hozzátenném, hogy Google járatfigyelőn állítsd be az árkövetést, és akkor mindig emailt kapsz az árakról. De a szeptember eleje nem a legolcsóbb időszak, szerintem 15 alá biztos nem fog menni.
2019. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mi kedden repülünk a kisfiammal,az én jegyem 19 neki 10ezer volt.És ez a legolcsóbb így szerintem igen amit írtál az jó árban van.
2019. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kiszámítani nem lehet volt hogy minden nap más volt az ára a jegynek.
2019. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!