Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Budapesti es nehany mas...

Budapesti es nehany mas nemzetkozi repteren egy “tesztcsik” fele palcikaval nyomatot vettek a taskamrol, mit kereshettek?

Figyelt kérdés

Azt is eszrevettem, hogy talalmra szurtak ki engem, tehat a tobbseget nem neztek meg. Mit kerestek? Drogot? Es mi alapjan szurnak ki embereket, hogy pont xy-et csekkoljak le? Miert lesz valaki gyanus?

En egy fiatal csinosnak mondott lany vagyok, egyedul utaztam. Szoval drogfutarnak pont nem nezek ki.


2019. jún. 2. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt ők jobban tudják, hogy minek néztél ki.
2019. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ötvenedszerre is... robbanószert tudnak kimutatni azzal a “tesztcsíkkal”

Mint mindenhol, az utasbiztonsági ellenőrzésen is kvótarendszer van, minden x-edik embert és minden x-edik csomagot ellenőrzik.

2019. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szoval drogfutarnak pont nem nezek ki. - haha, nincs ilyen univerzalis szemelyleiras arra, hogy hogyan kell egy drogfutarnak kineznie

en lattam mar idosodo bacsit, kozepkoru nenit, huliganarcu fiatalt is, akit a szervek lekapcsoltak drogfutarkodas miatt, szoval mindegy hogy nezel ki...


amugy elozo jol irja, bombaveszelyt szurik ki a tesztcsikkal

2019. jún. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!