Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az Erste Wizzair hitelkártyáva...

Az Erste Wizzair hitelkártyával való vásárlás után járó pontok mikor csökkentek 1%-ra?

Figyelt kérdés
Amikor a szerződést kötöttem még 3% járt, és nem találom a tájékoztatót a szerződés módosításáról, csak most mikor ránéztem tapasztaltam, hogy már csak a harmada jár.

2019. jún. 12. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Régen 100 Ft-onként 2 pont járt. Most csak 1.


Most valahogy tavasszal.


Szerződés módosítás nem kellett, a pontgyűjtési feltételeket a bank bármikor egyoldalúan módosíthatja.



Gondolkodom hogy más kártyára váltok.

2019. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Az erste az a bank, amely egyik napról a másikra képes módosítani a pontgyűjtési szabályzatát, és ezt te elfogadtad.

januárban küldtek a változásról levelet. Március óta 1 százalék az az 1%.

Akinek esze volt, már lépett. Ezzel is azt üzenvén az erste marketingeseinek, ideje más munkahelyet keresniük.

2019. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De hova léptetek? A wizzair kártyára továbbra is igényt tartanék, de azt hiszem azt lehet hitelkártya nélkül is.
2019. jún. 13. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!