Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz air-nél fel lehet ezt...

Wizz air-nél fel lehet ezt vinni a repülőre?

Figyelt kérdés

Először fogok repülni egy Angliában élő barátomhoz. Kérte,vigyek neki túrórudikat, mert nagyon szereti, csak ott nem lehet kapni.


Az a kerdesem, hogy fel lehet e vinni oda kis méretű hűtőtáskát benne egy db jégakkuval?



2019. jún. 13. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tegyél bele jégakkut, azt lehet hogy kivetetik, mivel akármi is le lehet fagyasztva benne. Túrórudi mehet, a hűtőtáskával nem tudom mi bajuk lenne, ha amúgy belefér a táskaméretbe.


Mondjuk szerintem jobban jársz, ha -20-ra lehűtöd őket aztán meg becsavarod törülközőbe. Az pár óráig hidegen tartja.

2019. jún. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jégakkut tutii nem vihetsz fel, de túró rudit igen. AKár a feladott bőröndbe is vihetsz, baja nem lesz, legfeljebb megnyomódik. Egyébként kint már lassan mindenhol vannak magyar boltok, de ha nincs akkor van lengyel bolt ahol szinte mindig vannak magyar termékek is. Túró rudi is. Én is kint élek, és kapható a lengyel boltban igazi pöttyös túró rudi.
2019. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!