Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ti mit pakoltok a kézipoggyászba?

Ti mit pakoltok a kézipoggyászba?

Figyelt kérdés

13 órás repülőútra készülök. Ilyen hosszú úton még sosem voltam, a 10 óra volt a maximum.


Kíváncsi vagyok, hogy ti mit pakoltok be? Hogy néz ki a ti poggyászotok?:)


2019. jún. 13. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor repültem már 13 órákat.

Nekem a kézipoggyászban általában ezek vannak

- laptop

- telefon

- irataim

- gyógyszer ( fájdalomcsillapítóÖ

- papírzsebkendő

- cukorka (füldugulásra, hátha kell)

- pénztárca

- váltó bugyi, póló ( 13 óra repülés után csak büd9s lesz az ember, így leszállás előtt a mosdóban átöltözöm)

- még a reptéren vásárolt szendvics..( tapasztalat, jól jöhet)

- fülhallgató

- egyéb tartozékok ( töltők stb)

- könyv.

2019. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az van a táskámban, ami mindig is, hétköznapokon is. Iratok, pénztárca, telefon, zsebkendő, kulcsok. Egy kis neszesszerben van nálam nedves törlőkendő, púder, mini kézkrém, betét, tampon.

Repülőre mindig viszek könyvet vagy e-book olvasót, azzal elfoglalom magam.

A reptéren általában mindig veszek innivaló, az ha nem fogyott el, akkor még nálam van.

2019. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Iratok, pénz, bank és biztosítási kártya, fájdalomcsillapító, nyugtatospray, tükör, fésű, notesz, toll, tablet, telefon, powerbank és ezek töltői. Csoki, rágó vagy cukor. Izzadásgátló, parfüm, fogkefe, fogkrém, nedves törlőkendő, papírzsebkendő
2019. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elektronika és hozzá valló kellékek(töltő,külső akksi,fülhallgató) egy puha pamut zokni (igen nyáron is, hosszú utaknál fázik a lábam) alap gyógyszer csomag, kézfertőtlenítő, nedves törlőkendő,dezodor,tisztasági betét/tampon, rágó, esetleg valami újság vagy könyv,ajakbalzsam,púder,kézkrém, mini szájvíz+fogkefe+fogkrém, iratok és pénztárca, testpermet(ha nem felejtem el) határidőnapló,toll. Hirtelen ezek ugrottak be
2019. jún. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!