Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyibe kerül a WIZZ Priority?

Mennyibe kerül a WIZZ Priority?

Figyelt kérdés

Nem teljesen értem, hogy most ez mennyibe kerül és a telefonon nem lehet őket elérni. Az van az oldalon írva hogy 1650Ft-9950Ft. És ez mitől függ, hogy mennyi?

Ha én már megvettem a repülőjegyeket pár hete utólag tudok ilyet hozzá tenni?



2019. jún. 24. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudsz utólag is priorityt venni.


Azért intervallumban írja az összeget, mert ez is változhat dinamikusan mint a repjegy ára, illetve függhet még az uticéltól, hogy low vagy high season-ben utazol.

2019. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az első írja és még annyival kiegészíteném, hogy ha tengerpartra vagy felkapott helyre mész, ráadásul főszezonban (ami már most is van), akkor számíthatsz rá, hogy a legdrágábbat fogja számolni :-(
2019. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szóval ha ehéten megyen Angliába akkor a legdrágább árra számítsak?

És ezt akkor 2x kell kifizetni? Odaútra meg visszaútra is?

2019. jún. 24. 12:01
 4/9 A kérdező kommentje:
*megyek
2019. jún. 24. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

A priority azért árazódik dinamikusan, mert ilyen a piac. És ez jó.

Megpróbálhatnád, hogy nem itt kérdezősködsz, hanem megnézed, mennyiért kapnád meg. Aztán ha tetszik, megveszed, ha nem, békénhagyod a válaszadókat.

2019. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a priority irányonként van, de nem kötelező mindkét irányba megvenned. pl. csinálhatod azt, hogy ha tudod, hogy kifelé nem lesz sok kézid, de visszafelé hoznál ezt-azt (ajándék, stb), akkor csak visszafelé veszed meg a priorityt (mert ugye ezzel már 2 kézipoggyászod lehet)


Hogy most Angliába mit fog felszámolni, azt valóban én sem tudom - amit kikalkulál Neked.

2019. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. jún. 24. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Add hozzá a foglalásodban, és akkor fogod látni, jóváhagynod nem kell. :)

Emiatt kár az ügyfélszolgálatot hívogatni, mert ők is csak ennyit fognak tudni mondani, vagy max. megnézik neked a konkrét foglalásban, de az ugyanannyi idő, mintha te magad néznéd meg. :)

2019. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm már megoldottam :)
2019. júl. 5. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!