Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nemsokára utaznék Dániába és...

Nemsokára utaznék Dániába és már megvettük a repülőjegyeket, de csak utána vettem észre hogy a személyi igazolványom le van járva, csináltattam újat. Ilyenkor mi a teendő annak érdekében, hogy tudjak utazni? Kell valamit csinálni a repülőjeggyel?

Figyelt kérdés
Ryanairrel fogok utazni.

2019. jún. 29. 09:56
 1/4 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!


A jegyet vetted meg v. már megcsináltad az utasfelvételt is (check in)?


Ha még az utasfelvételt nem csináltad meg, akkor amikor csinálod megadod az új személyid adatait (2. lépés az Utasfelvételnél).

2019. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog senkit érdekelni az se, ha már megvan a beszállókártyád. A kutya nem ellenőrzi, hogy azzal az okmánnyal utazol-e, aminek az adatait ott megadtad, amíg a kezedben lévő érvényes.

Utazhatsz útlevéllel is, tökmindegy, hogy becsekkoláskor személyi igazolvány adatokat adtál meg.

2019. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem még nem volt check in.
2019. jún. 30. 07:24
 4/4 anonim válasza:

Kedves 2. válaszadó!


Hasonló helyzetben vagyok, mint a kérdező. Semmilyen teendőm nincsen akkor, hogyha az új igazolványommal szeretnék utazni? A lényeg az érvényesség? Azonosításkor nem okoz problémát?

2023. aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!