Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lehet autót is szállítani...

Eszter Bogdán kérdése:

Lehet autót is szállítani repülőn? Ha igen a jegy mennyibe kerülne neki?

Figyelt kérdés
Angliába szeretnénk repülni és vinni szeretnénk az autót is magunkkal, vannak olyan repülők amelyiken lehet szállítani autót? És ha igen mennyibe kerülne neki a jegy?

#repülő #Anglia #autó szállítás
2019. jún. 30. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Ilyen hülye kérdést rég olvastam.

Nem, nincs olyan légitársaság ami autót is szállít ( a herkulesen kívül, de az nem turisztikai ép.

-Ha Anglia a cél, olcsóbb, és egyszerűbb kocsival menni oda.

- Ha hosszabb távra mész Angliába akkor jó ha tudod, 2 heted van, hogy átregisztráld a kocsidat. Amúgy nem használhatod.

Tapasztalat. Sokszor megjártam már az 1800 km- utat Anglia- Magyarország között.

2019. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Felejtsd el mert ilyen nem létezik. Egyébként hacsak 1 hétre mész akkor felesleges oda az autó, ráadásul a bal kormányos a bal oldali közlekedésre igen csak veszélyes. Persze ha autóval mennétek oda azt mondom hogy oké, de azért külön odavitetni hülyeség. Ha meg hosszútávra terveztek akkor is lehet saját autót vinni ár egyszerűbb ha ti viszitek oda legfeljebb sokat utaztok, mert ezenkívül maximum trélerrel érdemes odavitetni de az irtó drága mulatság, meg annyiért már vesztek ott kint oda való jobb kormányost amit ott helyben használtok, és ha időnként hazautaztok egy kis időre akkor a saját mégis itthon van, legfeljebb egy nagyon megbízható rokonra, vagy ismerősre bízzátok hogy tárolja megfelelő helyen, meg néha használja hogy ne menjen tönkre állásba. Ha meg csak rövid időre mentek ki, mondjuk nyaralni vagy ismerőst látogatni vagy csak a nyárra egy kis munkát bevállalni alkalmi jellegűt akkor arra az időre amikor mindenképp kell nektek az autó béreltek egyet, jóval olcsóbb mint fenntartani. Meg persze ha itthonról viszitek azt regisztrálni kell aminek van némi díja, nem tudom pontosan.

De így felesleges ezzel vacakolni mert totális pénzkidobás. Ha meg ott szeretnétek élni akár végleg vagy több évig akkor ott vegyetek egy normális autót, ami meg itthon van adjátok el.

2019. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Lehetséges cargo cégekkel, de a gatyádat is ráfizetnéd, simán kerülhet annyiba a szállítás, mint maga a kocsi. Ha vinni akarjátok, inkább vezessen ki valaki, végig autópálya van és a Csalagúton átmenni sem egy ördöngösség.
2019. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen, lehet. Én vittem már haza Magyarországra autót az USA-ból. Lufthansaval. Kb. 40 ezer dollár volt. Nekem megérte.
2019. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A realitás gondolom az lenne, hogy felrakatod áruként valami fuvarozócég kamionjára, azt majd két nap csúszással átveszed...
2019. júl. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet autót szállítani repülőn, de nem azon a repülőn, amivel Angliába repültök.
2019. júl. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
angliába csak keskenytörzsű gép megy, oda nem fér be, de olyat már láttam, hogy a LOT 767-ese vitte a lengyel rallyautót amerikába, annak az aljába pont befért
2019. júl. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak cargotársaságok, de ezek kimondottan a teherszállítás szervezik meg, az áru nem veled repül a személyszállító gépen.
2019. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nyaralni mentek, akkor egyszerűen bérletek kint egy autót. Jobb cégek kiviszik a reptérre és ott is kell leadni.

Ha költöztök, akkor meg menjetek autóval.

2019. júl. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, cargo gép egy vagyonért elviszi, vagy szárazföldön szállíttatjátok. Vasúton, konténerben a legolcsóbb, de azt szervezni kell, időbe telik. Aztán az egészet megbánjátok, mert balkormányossal vezetni Angliában nagy kihívás. Inkább valóban béreljetek, ha rövid időre mentek, vagy vegyetek kinn.
2019. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!