Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nagyon nehéz feljutni a rep....

Nagyon nehéz feljutni a rep. Gépbe?

Figyelt kérdés

Eléggé hülyén hangzik, de most nyáron utazom Spanyolországba azon belül Maridba 16 éves vagyok és egyedül megyek majd. Valamiért nagyon félek attól, hogy pl.: nem tudom “értelmezni” a jeleket (ugye lesz egy tábla ahova ki lesz írva a gép és hogy hova megy) aki utazott Ryanair repülővel vagy repülővel akkor neked, hogy sikerült egyszerű volt ? Az elején nekem be Check in-el egy nő az utazási irodából.

Ne haragudjatok a helyesírásért és a fogalmazásért de tényleg nagyon be vagyok sz@rva😅.



#repülő ##Ryanair
2019. júl. 1. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Jah...nagyon nehéz. Ha nem vagy értelmi fogyatékos akkor kizàrt hogy eltévedj
2019. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okés köszii:) csak tényleg be vagyok parázva , anyám is full hülyének néz, hogy mégis mitől félek:)
2019. júl. 1. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, senki sem születik rutinos utazónak :) Ha tudsz olvasni, akkor simán odatalálsz a megfelelő kapukhoz, minden teljesen világos a táblákon, de biztosan segít a személyzet is, ha megkérdezel valakit. A madridi reptér sokkal nagyobb, mint a budapesti, de még ott is baromi nehéz eltévedni, szerintem nem kell aggódnod. Első utazás, szóval menj ki jóval korábban, ne ott kelljen kapkodnod meg rohannod :)
2019. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogod a beszállókártyád, bescanneled az utasbiztonsági ellenőrzésen. Ott berakod a cuccaid ládákba (mindent elmondanak az ott dolgozók, ha épp nem tudod, mit vegyél le) és átmész az ellenőrzésen. Összeszeded a cuccaid, beszállókártya + útiokmány(személyi vagy útlevél) mindenképp legyen meg.

Egyből a duty free-be érkezel, körülnézel, vásárolhatsz is, de legelőször nézd meg a kijelzőkön, ki van-e már írva a járatodhoz a kapu száma. Ha igen, és villog mellette, hogy “beszállás/boarding” akkor indulj el a kapu felé. Ryanair Madridba általában a 2A BBG épületből indul, a kapu száma A12-19 között (mondom általában, lehet buszos beszállás is, bár schengenen belül az ritka, mindenképp nézd a kijelzőket)

Ha buszos kapu, csak simán odasétálsz, ha BBG-ből sétálsz akkor még a terminál épületén belül át kell menned egy újabb automata kapun a beszállókártyád scannelésével. 5-8 perc séta és lejutsz a “bádogba” ahol a beszállítás folyik. Ott fogják ellenőrizni a beszállókártyád, útiokmányod, kézipoggyászod. Ha minden rendben van, további sorbanállás, majd séta a géphez. A repülőn megkeresed a beszállókártyán jelzett helyet és már úton is vagy :)

(Buszos beszállásnál az egész annyiban más, hogy fent a terminálon van a beszállókapu, ahol ellenőriznek, majd lemész egy buszba, ami kivisz a repülőhöz)

2019. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Asztán úgy járól majd, mint a reszkessetek betörők 2-be a kevin. Elindúsz madridba aszt kiköcc májámiba.
2019. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, kérdező, az élet úgy hozza sokszor, hogy a legkevésbé talpraesett emberek is el kell jussanak A-ből B-be és szerintem egy reptéren tudsz a legkevésbé hibázni. Biztonsági okokból erősen kontrollálva van, ki hová léphet be egy reptéren belül, magyarul ha neked nem oda szól a jegyed, ahová te épp készülnél bemenni, úgyis koppansz az ajtón. Máskülönben pedig figyeld, mit csinál a többi utas és bátran kérdezz akár szemèkyzetet , akàr más utasokat, ha nem tudod, merre tovább.
2019. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, de foleg a /4-esnek😅
2019. júl. 1. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!